PDA

Zobacz pełną wersję : Canon



ska
21-08-2012, 23:40
Pewnie słabo szukałem tutaj, ale jakby ktoś nie widział :)

http://youtu.be/gYZmFo3_F1g

zoom2
22-08-2012, 03:24
Ha , ha
Szwabi pewno mieli Leiki

koniecpolska
22-08-2012, 08:11
Tylko dlaczego "alianci" posługują się "japońską bronią" - przecież japońce byli w koalicji z niemcami :lol:

mirekkania
22-08-2012, 08:31
Tylko dlaczego "alianci" posługują się "japońską bronią" - przecież japońce byli w koalicji z niemcami :lol:
Zdobyczna.

GL
22-08-2012, 08:35
Pomysł fajny, ale wykonanie takie sobie. Po co te wybuchy? Po co odgłosy karabinów zamiast migawek? No i wreszcie dlaczego te aparaty tak się trzęsą, czyżby w Canonie lustro aż tak mocno waliło?

mirekkania
22-08-2012, 08:41
dlaczego te aparaty tak się trzęsą, czyżby w Canonie lustro aż tak mocno waliło?Ciekawe spostrzeżenie. To może być wytłumaczenie tych wszystkich wad optycznych obiektywów typu L, o których piszą moi współsystemowcy, a których nijak z kolegami nie możemy znaleźć w swoich egzemplarzach.