Zobacz pełną wersję : Canon
Pewnie słabo szukałem tutaj, ale jakby ktoś nie widział :)
http://youtu.be/gYZmFo3_F1g
Ha , ha
Szwabi pewno mieli Leiki
koniecpolska
22-08-2012, 08:11
Tylko dlaczego "alianci" posługują się "japońską bronią" - przecież japońce byli w koalicji z niemcami :lol:
mirekkania
22-08-2012, 08:31
Tylko dlaczego "alianci" posługują się "japońską bronią" - przecież japońce byli w koalicji z niemcami :lol:
Zdobyczna.
Pomysł fajny, ale wykonanie takie sobie. Po co te wybuchy? Po co odgłosy karabinów zamiast migawek? No i wreszcie dlaczego te aparaty tak się trzęsą, czyżby w Canonie lustro aż tak mocno waliło?
mirekkania
22-08-2012, 08:41
dlaczego te aparaty tak się trzęsą, czyżby w Canonie lustro aż tak mocno waliło?Ciekawe spostrzeżenie. To może być wytłumaczenie tych wszystkich wad optycznych obiektywów typu L, o których piszą moi współsystemowcy, a których nijak z kolegami nie możemy znaleźć w swoich egzemplarzach.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.