Zobacz pełną wersję : Jest na sali jakiś spec od oświetlenia "dyskotekowego" ?
arsiser, chyba ze mowisz o oswietleniu na baletach w piwnicy ;) to wtedy styka zarowka 40W ;)
krzysztof jot
23-08-2012, 01:20
a bardziej konkretnie ?
Może być różowa. Ta żarówka znaczy się. Do piwnicy.
A tak konkretnie to polecam sklep w Kat na Plebiscytowej, można sobie kupić lasery bajery i mrugające cuda.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.