PDA

Zobacz pełną wersję : Jest na sali jakiś spec od oświetlenia "dyskotekowego" ?



prz3mo
20-08-2012, 09:30
Jak w temacie :)

shaolin
20-08-2012, 09:49
arsiser, chyba ze mowisz o oswietleniu na baletach w piwnicy ;) to wtedy styka zarowka 40W ;)

krzysztof jot
23-08-2012, 01:20
a bardziej konkretnie ?

ASAHI
27-08-2012, 23:35
Może być różowa. Ta żarówka znaczy się. Do piwnicy.

A tak konkretnie to polecam sklep w Kat na Plebiscytowej, można sobie kupić lasery bajery i mrugające cuda.