PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny klip zrobiony Nikonem d800 i d7000



jeys81
18-08-2012, 23:43
Witam, chciałbym pokazać kolejny ze swoich klipów przygotowany dla akademii pływania.
Większość ujęć wykonana została nikonem d800 jak i nikonem d7000, ujęcia podwodne zostały nagrane za pomocą kamery Go PRO.

https://vimeo.com/47736968

pozdrawiam.
Jeys81

baku127
21-08-2012, 00:31
Fajny projekt. Dobrze zmontowane.

jeys81
21-08-2012, 01:21
dzięki, staram się ;)

bil78
30-08-2012, 21:42
bardzo fajny filmik . dobrze zrobiony i zmontowany, gratulacje

fafniak
30-08-2012, 21:54
Niestety ale nie
Montaż podobnych wielkościowo planów
Brak jakiejś logiki następujących po sobie ujęć (pomijam krótkie sekwencje które mają swoją wewnętrzną kompozycję)
Wygląda to wszystko na przypadkowe zebranie fajnie skręconych planów.
Brak detali i planów bliższych które pozwoliłyby na budowanie scen poprzez montaż zróżnicowany planami
Tak więc pomysł na montaż leży i kwiczy a szkoda bo wiele z tych ujeć jest naprawdę fajnych ALE POJEDYNCZO

jeys81
01-09-2012, 23:59
dzięki :) za wpisy, krytyka jest potrzebna co do kolejności ujęć to niestety ale nie ja miałem wpływ na to.

pozdrawiam
jeys81

madness
11-09-2012, 14:44
jest kilka ujęć, które umknęły a mogły wyjść nieźle, ale ogólnie przyjemne w odbiorze

Kartofelinder
14-09-2012, 23:05
Cześć

Pierwszy raz na tym forum zajrzałem do działu video :) W zasadzie zawsze zwracałem uwagę na montaż w ruszających obrazkach więc się trochę po amatorsku wypowiem.

Poza tym, co poruszył już Fafniak dorzucę jeszcze, że filmowi w całości brakuje pulsu. Fajne scenki, są po prostu urywane, bo jak mniemam, tak pasowało z muzyką. Budzi to kilkukrotnie powtarzające się rozczarowanie i poczucie 'kanciastości' całego filmu.

Gdybyś posiedział troszkę nad samym pomysłem, pewnie z tego samego materiału by Ci się udało zmontować coś dużo lepszego.

josephebeloki
29-09-2012, 21:35
... no ja osobiście jestem w szoku... Panie "Jeys81" ... jak Pan wspomniał, że Pan rok temu zaczął ... i jak oglądam te filmy to mi szczęka opada. No niesamowity TALENT i ciężka praca.
BRAWO BRAWO BRAWO .... COŚ PIĘKNEGO.

Jak ja powiedziałem żonie ==> ale to jeszcze w dodatku jest APARATEM kręcone :)
Mam nadzieje, że ma Pan jakieś portfolio czy coś w tym stylu, żeby się skontaktować w razie potrzeby video. Super sprawa.

Czekam na kolejne filmy z niecierpliwością.
Ps. Jeśli Pan potrzebuje strony/portfolio to zawodowo się tym zajmuję :)