d40nikon
18-08-2012, 21:27
Zastanawiam się jak to jest : jeśli mam obiektyw ze światłem 1,8 i 3,5 tzn. że pierwszy jest 2 razy jaśniejszy od drugiego? Mógłby mi to ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć?
Czy różnica 2.8 vs 3,5 lub 1,4 vs 1,8 to dużo?
Czy różnica 2.8 vs 3,5 lub 1,4 vs 1,8 to dużo?