PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry koniak na specjalną okazję- pomocy;)



ozzy
17-08-2012, 19:38
Wątek może nietypowy, ale mam nadzieję, że ktoś coś pomoże. Muszę kupić na prezent koniak- coś takiego, wiecie, na specjalną okazję. Ma być coś dobrego, ale moja wiedza na ten temat oscyluje w okolicach zera, więc liczę na pomoc kolegów bardziej obeznanych w tych trunkach. Cena- powiedzmy do 500zł. Znajdzie się coś takiego?

spiritwood
17-08-2012, 20:08
Kup Hennessy XO lub Remy Martin. Oba znane i cenione klasyki - można dostać na Polskim rynku, nie wiem tylko czy zmieścisz się w 500PLN. Musisz sprawdzić. Jeżeli osoba obdarowywana trochę w koniakach - lub szerzej w brandy - siedzi, to na pewno doceni to, co dostanie.


.

thorcik
18-08-2012, 12:30
Hennessy XO koło 500 zł wyjdzie. W odwodzie jest jeszcze Bowen XO, ewentualnie Meukow.

ozzy
23-08-2012, 14:24
dzięki za rady. jeszcze jedno pytanie- martell xo czy henessy xo? :)

Amadeusz
23-08-2012, 15:03
Kiedyś to się Napoleony piło, ewentualnie Camus. Można polecić jeśli ma być sentymentalnie :)

thorcik
23-08-2012, 15:04
Napoleon to nie koniak :razz:

jjj
23-08-2012, 15:06
A może ...Henri IV Dudognon Heritage ;)

ozzy
23-08-2012, 15:27
obawiam sie, że takiego kredytu bym nawet nie dostał :P poważnie pytam