Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Pozostałe akcesoria
> Bylo w zestawie do d3100
PDA
Zobacz pełną wersję :
Bylo w zestawie do d3100
damian9495
17-08-2012, 14:11
Witam mam takie pytanie czy wie ktoś może do czego to jest http://imageshack.us/photo/my-images/651/dsc00401ko.jpg/
zdyboo
17-08-2012, 14:15
Ferrytowe filtry na kabel np. USB.
damian9495
17-08-2012, 14:16
Dziękuje : D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.