Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Fotoksiążka



pes
17-08-2012, 13:58
Witajcie.

Mam pytanie gdzie w Warszawie warto zamówić wykonanie fotoksiążki według własnego projektu. Mam pomysł jak miałyby być rozmieszczone zdjęcia na poszczególnych stronach. Format to powiedzmy 30 cm x 30 cm. Jeśli znacie jakąś godną polecenia firmę to piszcie śmiało. Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam ;)

stock
17-08-2012, 16:35
najlepszefoto.pl ?

michalek80
17-08-2012, 17:36
najlepszefoto.pl ?

Mi też właśnie oni przychodzą do głowy.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

D_Z_I_A_D_E_K
17-08-2012, 17:52
najlepszefoto.pl ?
dokładnie

krispike
17-08-2012, 20:46
najlepszefoto.pl ?
A jak długo się czeka na realizację zlecenia?
Do tej pory zamawiałem kilka razy w fotoksiazka.pl, ale czas oczekiwania to zwykle 2 tygodnie...

stock
17-08-2012, 20:52
nie wiem bo nie robiłem - ale cały czas się przymierzam. Jeśli Cię czas nie pili ta sądzę że warto poczekać skoro sa najlepsi, bądż jedni z lepszych

Husky_
17-08-2012, 21:43
Najlepszefoto nie jest z Warszawy. Z Warszawy jest labpolska i cyfrowaciemnia.

marekb
17-08-2012, 22:46
u nas czas oczekiwania na fotoalbum ( niektórzy mylą je z fotoksiążkami ) do 7 dni roboczych, ale też nie jesteśmy z Warszawy :).

sote
20-08-2012, 08:30
z moich przygod z najlepszeofoto wynika ze realizacja trwa 5 dni roboczych + przesylka

pes
21-08-2012, 09:02
Dzięki za informacje. Przyjrzę się ofercie najlepszefoto w takim razie.

sote
21-08-2012, 09:37
pes - juz w innym watku pisalem - najlepszefoto, digitalalbum, labpolska - moim zdaniem jakosc jest porownywalna, w kazdej z tych firm robilem i zawsze bylo ok :)

pes
21-08-2012, 12:59
Dzięki ;)

jerezano
21-08-2012, 13:04
Do tej pory zrobiłem 5 fotoksiążek - dla siebie. 3 - cewe, 1 -najlepszefoto, 1 - colorland. Te z cewe biją na głowę pozostałe. Wszystkie robione na zwykłym papierze, nie na fotograficznym i z twardą okładką. Najbardziej odstaje jakością najlepszefoto...

yetik
21-08-2012, 13:45
Książki fotograficzne drukowane na HP INDIGO - druk 6 kolorowy, twarda oprawa ....
www.albumfotograficzny.com.pl (http://www.albumfotograficzny.com.pl)

pozdrawiam
Marek

Michał Jędrak
22-08-2012, 00:27
Najlepszefoto dobrze sobie z tym radzą i wszystko odbywa się właśnie w ciągu paru dni czy tygodnia. U nich są fotoalbumy, czyli sztywne karty i prawdziwy papier foto. Jeśli chcesz coś tańszego i mniej oficjalnego to fotoksiążka będzie OK. Tutaj wybór jest spory bo oprócz cewe zajmują się tym też liczne drukarnie.

sote
22-08-2012, 08:15
pes - chodzilo Ci o album z rozkladowkami naswietlonymi na papierze foto, czy o ksiazeczke wydrukowana cyfrowo na "zwyklym" papierze?
Bo ja robilem tylko te pierwsze, co do tych drukowanych cyfra nie mam doswiadczenia.

marekb
22-08-2012, 08:47
ostatnio coraz bardziej popularna nomenklatura:
- fotoksiązka: druk na miękkich zwykłych papierach
- fotoalbum: naswietlane odbitki foto z usztywniającą przekładką w srodku (tańsze, przekładki papierowe, droższe to przekładki z tworzywa np. pp ) lub wydruki fotograficzne z drukarek, ploterów pigmentowych na papierze foto i tutaj np na photo rag'u;)
- album tradycyjny, album fotograficzny : albumy do samodzielnego wklejania zdjęć.
- albumy passe-partout: chyba tego nie trzeba tłumaczyć:).

gdybyśmy mogli się trzymać tej nomenklatury może byłoby łatwiej;)

pes
22-08-2012, 09:27
Chodziło mi według powyższej nomenklatury o fotoalbum.

sote
22-08-2012, 21:24
to git, bo mi tez wg powyzszego chodzilo o fotoalbumy ;)

s2ymek
03-09-2012, 11:34
u nas czas oczekiwania na fotoalbum ( niektórzy mylą je z fotoksiążkami ) do 7 dni roboczych, ale też nie jesteśmy z Warszawy :).

Skoro to nie fotoksiązka to po co mieszać w wątku. Rozumiem że PR trzeba sobie robić no ale bez przesady.

Kwiatek111
03-09-2012, 14:38
trzymaj sie tylko z daleka od foto kmiec, nie polecam zostalem oszukany

marekb
03-09-2012, 14:49
Skoro to nie fotoksiązka to po co mieszać w wątku. Rozumiem że PR trzeba sobie robić no ale bez przesady.ja się nie kryję i nie robię tego jako niby ktoś z boku. Mówię, piszę jasno dziwnie prześledziłem przez chwilę co akurat przeglądasz i co...?? tylko i wyłącznie watki: książka, fotoksiążka, albumy itp. Dziwne, że dziś pierwszy post i tylko o tym chcesz rozmawiać kolego...?? Ma to w necie swoją nazwę, taki podszywanie się jako niby klient i wystawianie opinii. Wracając do tematu autorowi akurat zależało na fotoalbumie więc, o co tobie idzie??

s2ymek
03-09-2012, 17:04
nie za bardzo rozumiem?

grzegorzant
04-09-2012, 09:14
Ja robiłem raz u p. Barańskiego tzn album i wklejanie robił on, a wydruki kto inny.
Jedno i drugie wyszło b. fajnie tylko cena jeśli pamiętam była nieprzyzwoita ;)
CEWE cena/jakość jest ok, tylko te okładki !

kmarekk
12-08-2013, 20:27
polecam firmę labpolska.pl, działają konkretnie na rzecz wysokiej jakość swoich zdjęć i fotoksiążek a nie opowiadają o działaniach

jezik23
01-03-2014, 00:18
No jeśli chodzi o porównanie Fotoksiążek to z NF tylko i wyłącznie PRO. Te książeczki Basic drukowane są na xeroxie i papierze kredowym 200g/m2. Aby była jasność Najlepszefoto jest firmą obsługującą profesjonalistów ale popatrzcie sobie na dane firmy na stronach NF, Colorland, Pixbook, Uwolnijkolory, Nakolorowo, juupi .... są to te same dane ( wniosek ta sama firma) :) Czyli wszystkie książki nazwane w NF BASIC robione sa na tych samych maszynach:) więc jesli ktoś widzi różnice między nimi to ciekawa sprawa.