PDA

Zobacz pełną wersję : Harry Harrison nie żyje :/



Psychotrop
17-08-2012, 11:22
Harry Harrison zmarł dwa dni temu :(

http://harryharrison.wordpress.com/2012/08/15/harry-harrison-1925-2012/

od "Stalowego Szczura" zaczynałem przygodę z książkami SF, a jakieś dwa tygodnie temu sobie odświeżyłem całą serię.

mirekkania
17-08-2012, 11:30
Szkoda. Kilka kilogramów jego dzieł przeszło przez moje ręce..

vredota
17-08-2012, 11:50
Wielka szkoda. Pisał świetną fantastykę...

Syczek
17-08-2012, 12:55
Ogromna strata dla świata książki fantastycznej


Bill bohater Galaktyki. Planeta robotów:

„Ludzkość mogła zostać zainfekowana jakąś chorobą; pewnym rodzajem szaleństwa, nakazującym widzieć wrogów tam, gdzie ich nie było.”

Korchez
19-08-2012, 12:11
całe lata osiemdziesiąte zaczytywałem się fantastyką. A skalny nurek należy do kanonu SF.
Stalowy szczur oczywiście zabawny :)
Szkoda gościa.

Włóczykij
20-08-2012, 22:14
Matko.
A ja właśnie w ramach powrotu do młodzieńczości czytam serię "Szczura" od początku.

vredota
30-12-2013, 00:25
Przepraszam, że odkopuję, ale czy są jakieś serie innych autorów dorównujące Stalowemu Szczurowi?