Zobacz pełną wersję : Harry Harrison nie żyje :/
Psychotrop
17-08-2012, 11:22
Harry Harrison zmarł dwa dni temu :(
http://harryharrison.wordpress.com/2012/08/15/harry-harrison-1925-2012/
od "Stalowego Szczura" zaczynałem przygodę z książkami SF, a jakieś dwa tygodnie temu sobie odświeżyłem całą serię.
mirekkania
17-08-2012, 11:30
Szkoda. Kilka kilogramów jego dzieł przeszło przez moje ręce..
Wielka szkoda. Pisał świetną fantastykę...
Ogromna strata dla świata książki fantastycznej
Bill bohater Galaktyki. Planeta robotów:
„Ludzkość mogła zostać zainfekowana jakąś chorobą; pewnym rodzajem szaleństwa, nakazującym widzieć wrogów tam, gdzie ich nie było.”
całe lata osiemdziesiąte zaczytywałem się fantastyką. A skalny nurek należy do kanonu SF.
Stalowy szczur oczywiście zabawny :)
Szkoda gościa.
Włóczykij
20-08-2012, 22:14
Matko.
A ja właśnie w ramach powrotu do młodzieńczości czytam serię "Szczura" od początku.
Przepraszam, że odkopuję, ale czy są jakieś serie innych autorów dorównujące Stalowemu Szczurowi?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.