Zobacz pełną wersję : Sopockie Molo
Czy ktoś ma praktyczne doświadczenie z wejście na molo w nocy lub wczesnym rankiem? Oczywiście poza godzinami otwarcia.
napisz do Darka (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=2331)
Nie żadnego problemu z wejsciem- jak się nie mylę to dopiero od godziny 10 jest bramka płatna .
Dzięki chłopaki :)
Na stronie jest, że w lato wejście płatne jest od 8.00.
robert4you
17-08-2012, 22:07
W nocy luzik.
Dokladnie w nocy wejscie za free jest. Jakbyco to podobne molo jest tez w Orlowie i tam za free non stop mozna wchodzic.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.