PDA

Zobacz pełną wersję : Sopockie Molo



tek
15-08-2012, 20:04
Czy ktoś ma praktyczne doświadczenie z wejście na molo w nocy lub wczesnym rankiem? Oczywiście poza godzinami otwarcia.

Greg77
16-08-2012, 06:20
napisz do Darka (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=2331)

osowiak
16-08-2012, 06:26
Nie żadnego problemu z wejsciem- jak się nie mylę to dopiero od godziny 10 jest bramka płatna .

tek
16-08-2012, 13:27
Dzięki chłopaki :)
Na stronie jest, że w lato wejście płatne jest od 8.00.

robert4you
17-08-2012, 22:07
W nocy luzik.

qualin
18-08-2012, 10:08
Dokladnie w nocy wejscie za free jest. Jakbyco to podobne molo jest tez w Orlowie i tam za free non stop mozna wchodzic.