PDA

Zobacz pełną wersję : Oddam niekompletny 35-80 1:4-5.6D :)



H1TM4N1500
15-08-2012, 18:28
Jak w temacie. Posiadam obiektyw który nie jest mi potrzebny praktycznie do niczego. Żal wyrzucać go do śmieci a na półce trzymać też raczej nie ma po co. Jeśli byłby ktoś chętny do odbioru to w piątek będę w Atrium w Koszalinie i przekażę obiektyw chętnej osobie. Brakuję bagnetu lecz reszta powinna być. Pamiętam że był pewien problem z przysłoną. Raz działała a raz nie. Więcej informacji na PW :)

Obiektyw wygląda tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img846.imageshack.us/img846/4908/dsc0912u.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img827.imageshack.us/img827/3784/dsc0911z.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/5517/dsc0914f.jpg)

haki
16-08-2012, 10:15
Jeśli jeszcze nikt się nie odezwał to ja chętnie wezmę :) jeśli jest opcja wysłania.

H1TM4N1500
16-08-2012, 10:42
Pierwszeństwo będzie miał ten kto w piątek odbierze go osobiście lecz jeśli nikt taki się nie znajdzie to nie widzę problemu aby go wysłać :)

Maycky
16-08-2012, 23:43
Też chętnie bym wziął, aczkolwiek trochę za daleko dla mnie koszalin :( Najwcześniej mogę tam być za 24 godziny pociagiem :p
Jeśli pasuje to wsiadam!

H1TM4N1500
17-08-2012, 00:33
Kto pierwszy ten lepszy więc jeśli użytkownik haki zdecyduje się na obiektyw to jemu go wyślę bo nikt nie napisał że odbierze go osobiście a ja też nie wiem za bardzo kiedy znów zawitam do Koszalina. Jeśli zrezygnuje to następny w kolejce jesteś Ty Maycky :). Jutro dowiem się ile będzie kosztować wysyłka :).

H1TM4N1500
22-08-2012, 18:38
Obiektyw oddany ( wysłany ) więc w piątek a najpóźniej w poniedziałek trafi do Maycky'a. Tym sposobem zamykam :)