H1TM4N1500
15-08-2012, 18:28
Jak w temacie. Posiadam obiektyw który nie jest mi potrzebny praktycznie do niczego. Żal wyrzucać go do śmieci a na półce trzymać też raczej nie ma po co. Jeśli byłby ktoś chętny do odbioru to w piątek będę w Atrium w Koszalinie i przekażę obiektyw chętnej osobie. Brakuję bagnetu lecz reszta powinna być. Pamiętam że był pewien problem z przysłoną. Raz działała a raz nie. Więcej informacji na PW :)
Obiektyw wygląda tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img846.imageshack.us/img846/4908/dsc0912u.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img827.imageshack.us/img827/3784/dsc0911z.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/5517/dsc0914f.jpg)
Obiektyw wygląda tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img846.imageshack.us/img846/4908/dsc0912u.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img827.imageshack.us/img827/3784/dsc0911z.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/5517/dsc0914f.jpg)