PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] A morze w kwadracie?



sirart
12-08-2012, 21:55
Kolejne z Kos...




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/4825/dsc3101900.jpg)

Zapraszam...

deemes
12-08-2012, 22:26
1 sek tak Ci rozmemłała wodę? czy jednak sie zabrałeś na DRI?:) ciekawe połączenie trochę mleka i trochę zatrzymanych fal, ta pianka w PD trochę nie w ten deseń ale ogólnie całość podoba się, szczególnie ciekawe głazy:) kwadrata jak najbardziej wskazane:)

sirart
12-08-2012, 22:32
1 sek tak Ci rozmemłała wodę? czy jednak sie zabrałeś na DRI?:) ciekawe połączenie trochę mleka i trochę zatrzymanych fal, ta pianka w PD trochę nie w ten deseń ale ogólnie całość podoba się, szczególnie ciekawe głazy:) kwadrata jak najbardziej wskazane:)

Zdjęcie bez filtrów. Było jeszcze stosunkowo ciemno. Nie łączyłem tutaj ani klatek o różnym czasie, czy ekspozycji. Wszystko wołane z jednego NEFa.

Dzięki!

Duder
13-08-2012, 00:25
Bardzo dobrze to wyszło. Ciekaw jestem czy celowo manipulowałeś kolorem, bo trochę dziwnie niebiesko wyszła woda, jakby zieleni w niej zabrakło. Jesli to celowy zabieg, to Twoja wola i ja łykam.
P.S. Jak dla mnie morze może być nie tylko w kwadracie ale i w kole, albo elipsie, albo co tam komu dołba strzeli, byleby kompozycyjnie grało. Tu gra, a raczej szumi. :-)

sirart
13-08-2012, 07:55
Ciekaw jestem czy celowo manipulowałeś kolorem, bo trochę dziwnie niebiesko wyszła woda, jakby zieleni w niej zabrakło. Jesli to celowy zabieg, to Twoja wola i ja łykam.

Może przez to, że selektywnie zwiększyłem nasycenie blue i cyan, a zieleni nie ruszałem... Poruszam i zobaczę co wyjdzie :) Dzięki!

Greg77
13-08-2012, 15:32
1 sek tak Ci rozmemłała wodę?

To wyglada dokladnie jak jedna sekunda i "lepsze" fale;)


Zdjęcie bez filtrów. Było jeszcze stosunkowo ciemno. Nie łączyłem tutaj ani klatek o różnym czasie, czy ekspozycji. Wszystko wołane z jednego NEFa.


No i mozna...;)


Może przez to, że selektywnie zwiększyłem nasycenie blue i cyan, a zieleni nie ruszałem... Poruszam i zobaczę co wyjdzie :) Dzięki!

Nic nie ruszaj, kolor jest bardzo fajny....

Sam kadr glowy nie urywa, ale jest ladnie......takie wprawkowe;)

geralttt
15-08-2012, 03:31
PD genialnie, reszta mi nie podchodzi, może za Grześkiem z tym kadrem, bo nie klei mi się to. Kolorystycznie wręcz przeciwnie...

Radek_1
15-08-2012, 09:18
Kolorki i rozmycie owszem. Jednak pierwszy plan przytłacza niemiłosiernie...