PDA

Zobacz pełną wersję : D90 + 18-105, torba



goldipl
12-08-2012, 12:10
Witam,
Potrzebuję torby, która pomieści D90 z 18-105 + ew. grip.
Zastanawiam się nad 2 opcjami:
- http://allegro.pl/caselogic-slrc201-nikon-d90-d5100-d7000-d3100-d300-i2543687581.html
- http://allegro.pl/lowepro-adventura-170-nikon-d90-d5100-d7000-d3100-i2535050751.html
Druga opcja ma ten plus, że torba jest większa i na luzie wpakowałbym jeszcze grip, co w przypadku opcji pierwszej stanowiłoby pewnie problem.
Ktoś posiada którąś z tych toreb? Jakieś porady?
Byłbym wdzięczny.

P.S. Wiem, że na forum są już podobne tematy, ale chciałbym zasięgnąć informacji o tych dwóch konkretnych torbach, ew. jakieś inne propozycje z Waszej strony.

Artreserved
12-08-2012, 12:17
Zobacz taką. Miałem i byłem zadowolony - może dokupisz kiedyś lampę albo obiektyw i będzie w sam raz.
http://www.fotoaparaciki.pl/produkt-1221.html

Paprykarz
12-08-2012, 12:35
zobacz taką : http://allegro.pl/torba-nikon-cf-eu04-oryginalna-nowa-najtaniej-ss-i2527172163.html

goldipl
12-08-2012, 12:42
zobacz taką : http://allegro.pl/torba-nikon-cf-eu04-oryginalna-nowa-najtaniej-ss-i2527172163.html

co do tej torby pseudonikona to wygląda mi ona na tanie badziewie za 10zł :)

igorrro
12-08-2012, 13:17
yaaa nikonowska sie nadaje na zakupy do biedronki
ja mam ten sam zestaw co Ty i korzystam z torby lowepro 170 AW Nova
jestem bardzo zadowolony
http://www.sklepfotograficzny.pl/torby,futeraly/Lowepro/Nova-170AW/
na skapcu jest po 108zl

goldipl
12-08-2012, 13:26
yaaa nikonowska sie nadaje na zakupy do biedronki
ja mam ten sam zestaw co Ty i korzystam z torby lowepro 170 AW Nova
jestem bardzo zadowolony
http://www.sklepfotograficzny.pl/torby,futeraly/Lowepro/Nova-170AW/
na skapcu jest po 108zl

Dzięki, pewnie wezmę tę co Ty masz:)

matomi
14-08-2012, 10:44
Też mam Nova 170, a w niej D90, 18-105 i 50mm i jeszcze znajdzie się miejsce na jakiś błyskacz. Fajna torba, ale teraz chyba bym wziął większą, może 180? :)

goldipl
28-08-2012, 22:24
a mam pytanie czy ktoś posiada Nova 180 AW ?
I czy mieści się w niej puszka z podczepionym gripem i obiektywem, bo niestety w 170'tce nie da rady :P
Choć na dobrą sprawę 170'tka mi styka tyle, że bym musiał odpinać grip ;)

igorrro
30-08-2012, 16:25
bierz wieksza, zawsze bedzie bardziej pragmatyczniejsza jak powiekszy Ci sie sprzet

Fludi
05-09-2012, 17:44
Może to jest to seria o wiele większych toreb, ale od siebie mogę polecić torby Lowepro z serii Outback (osobiście mam 300 AW), poza klasycznym noszeniem ich na ramieniu mają wygodny pas biodrowy. Jak nie masz zamiaru zbyt wielu rzeczy nosić, to spokojnie sam pas uciągnie masę aparatu i jeszcze jakiegoś zapasowego obiektywu czy lampy błyskowej.

goldipl
06-09-2012, 09:27
Outback raczej odpada, a co do mojej torby kupilem wraz z aparatem lowepro 170 aw, niestety jak mowiliscie okazala sie za mała, bo dokupilem Nikon MB-D80 i już sie nie mieści, więc będę musiał zmienić.

Dariusz1985
06-09-2012, 09:49
Ja osobiście używam toreb z firmy KATA. Posiadam model Resource 61 i DC-445. Tą drugą gorąco Tobie polecam. Używam tych toreb od 3 lat i zero zużycia a latam z nimi często: dom-samochód-reportaż-plener i tak w na okrągło. Pozdrawiam

goldipl
06-09-2012, 16:22
Dzięki :)
Będę rozważał między Kata DC-443 i DC-445

Ciekawe tylko, czy DC-443 nie jest za płytka by pomieścić body d90 z 18-105 hmm....
Chyba, że jeszcze jakaś inna propozycja :)