PDA

Zobacz pełną wersję : Co to jest?? :D



m.luszczak
10-08-2012, 15:22
Widziałem kiedyś w przeglądzie nowinek fotograficznych, cos w stylu tabletu, płaskie czarne dotykowy ekran, mały panel kontrolny z boku, dostępny w 3 rozmiarach służył do edycji zdjęć i był przeznaczony dla ludzi ''kreatywnych'' :D wie ktoś może jak to się nazywa?? :)

shaolin
10-08-2012, 15:28
cos w stylu tabletu, płaskie czarne dotykowy ekran, mały panel kontrolny z boku, dostępny w 3 rozmiarach

Tablet? (http://www.wacom.com/en/Products/Intuos.aspx) :twisted:

<| MICHAŁ |>
10-08-2012, 15:30
cos w stylu tabletu


Tablet? (http://www.wacom.com/en/Products/Intuos.aspx) :twisted:

popłakałem sie
hahahaha

m.luszczak
10-08-2012, 15:30
dokładnie ;D chodziło o nazwę! Dzięki :p

shaolin
10-08-2012, 15:32
popłakałem sie
hahahaha

:mrgreen:


dokładnie ;D chodziło o nazwę! Dzięki :p

Nie ma za co ;)

stock
10-08-2012, 16:09
kurna - powinni cały wątek do złotych ust wpakowac :)

bognik
10-08-2012, 16:27
Dobre :mrgreen:

mateo912
11-08-2012, 10:05
kurna - powinni cały wątek do złotych ust wpakowac :)

mówisz masz :D
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2894586&postcount=1234

swider
11-08-2012, 10:23
Wzdycham głośno… :D

prz3mo
12-08-2012, 09:38
Hehe...dobre :-)