Zobacz pełną wersję : Co to jest?? :D
m.luszczak
10-08-2012, 15:22
Widziałem kiedyś w przeglądzie nowinek fotograficznych, cos w stylu tabletu, płaskie czarne dotykowy ekran, mały panel kontrolny z boku, dostępny w 3 rozmiarach służył do edycji zdjęć i był przeznaczony dla ludzi ''kreatywnych'' :D wie ktoś może jak to się nazywa?? :)
cos w stylu tabletu, płaskie czarne dotykowy ekran, mały panel kontrolny z boku, dostępny w 3 rozmiarach
Tablet? (http://www.wacom.com/en/Products/Intuos.aspx) :twisted:
<| MICHAŁ |>
10-08-2012, 15:30
cos w stylu tabletu
Tablet? (http://www.wacom.com/en/Products/Intuos.aspx) :twisted:
popłakałem sie
hahahaha
m.luszczak
10-08-2012, 15:30
dokładnie ;D chodziło o nazwę! Dzięki :p
popłakałem sie
hahahaha
:mrgreen:
dokładnie ;D chodziło o nazwę! Dzięki :p
Nie ma za co ;)
kurna - powinni cały wątek do złotych ust wpakowac :)
mateo912
11-08-2012, 10:05
kurna - powinni cały wątek do złotych ust wpakowac :)
mówisz masz :D
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2894586&postcount=1234
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.