PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy docphotomagazine a w nim...



ranbir kapoor
09-08-2012, 13:03
zapraszam do ogladania bo:
1 - znakomite zdjecia
2 - moja okladka + materiał w srodku :)

http://www.docphotomagazine.com/

Rafał_Sz
09-08-2012, 13:33
Rządzisz bracie!:)

Gratki!

Locter
09-08-2012, 14:57
Gratulacje, w pełni zasłużone bo robisz kawał dobrej roboty ;)

shaolin
09-08-2012, 15:25
Maniek gratulacje!

mycza
09-08-2012, 16:16
Gratki!

sztefanek
10-08-2012, 10:13
to ja chwalac sie zapraszam do ogladania

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2893253#post2893253

Gratulacje Miszczu, całość bardzo przyjemnie się oglada, poza Twoim chciałbym zaakcentować też inne nazwiska: Leszczak, Cremers, Sarełło, Sadowski.
Panorama portu robi niesamowite wrażenie. Ciekaw jestem czy kolor doda tudzież odejmie walorów.
Aha, matryca ci się lekko przybrudziła ;)

ranbir kapoor
10-08-2012, 10:32
dziekuje

kolor dla jednych doda, dla innych odejmie

co do matrycy pobrudzonej - jak zyc?

swider
13-08-2012, 00:48
Ciekaw jestem czy kolor doda tudzież odejmie walorów.
Zastanawia mnie, jak kolor może jednocześnie dodać i ująć walorów? ;)

Anja_G
13-08-2012, 01:20
Pan czepialski tudzież spostrzegawczy. :)

Mario - gratuluję, podwójnie. :)

swider
13-08-2012, 10:13
Zwracanie uwagi na stronę semantyczną wypowiedzi to nie czepialstwo, a próba walki z pewną chorobą (nawet dwoma) toczącą od dawna fora internetowe i niestety coraz częściej przenoszącą się na grunt życia codziennego. Mianowicie z „tudzieżem zlubmylącym” i „bynajmniejem zprzynajmniejutożsamianym”. ;)

A tak w ogóle, to Ty się lepiej nie odzywaj bo to nie ja maniakalnie poprawiam orty. :p

PS Już nie śmiecę… choć w sumie dzięki mnie wątek został podbity i więcej osób będzie mogło złożyć Mariowi gratulacje. :mrgreen:

Seeker
14-08-2012, 18:25
Gratuluję, choć nieobiektywnie, bo zupełnie nie moja działka ;).


"Zastanawia mnie, jak kolor może jednocześnie dodać i ująć walorów?"

Słowem kluczowym jest tutaj doda :)

Kuba_
15-08-2012, 17:05
Również gratuluję. Kawał dobrej roboty!

fafniak
15-08-2012, 17:36
Niezłe "gazecisko"
foty dobrane bardzo ciekawie
Dla mnie mankamentem jest to pseudo blikowanie zagiętej kartki