Zobacz pełną wersję : Nowy docphotomagazine a w nim...
ranbir kapoor
09-08-2012, 13:03
zapraszam do ogladania bo:
1 - znakomite zdjecia
2 - moja okladka + materiał w srodku :)
http://www.docphotomagazine.com/
Rafał_Sz
09-08-2012, 13:33
Rządzisz bracie!:)
Gratki!
Gratulacje, w pełni zasłużone bo robisz kawał dobrej roboty ;)
sztefanek
10-08-2012, 10:13
to ja chwalac sie zapraszam do ogladania
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2893253#post2893253
Gratulacje Miszczu, całość bardzo przyjemnie się oglada, poza Twoim chciałbym zaakcentować też inne nazwiska: Leszczak, Cremers, Sarełło, Sadowski.
Panorama portu robi niesamowite wrażenie. Ciekaw jestem czy kolor doda tudzież odejmie walorów.
Aha, matryca ci się lekko przybrudziła ;)
ranbir kapoor
10-08-2012, 10:32
dziekuje
kolor dla jednych doda, dla innych odejmie
co do matrycy pobrudzonej - jak zyc?
Ciekaw jestem czy kolor doda tudzież odejmie walorów.
Zastanawia mnie, jak kolor może jednocześnie dodać i ująć walorów? ;)
Pan czepialski tudzież spostrzegawczy. :)
Mario - gratuluję, podwójnie. :)
Zwracanie uwagi na stronę semantyczną wypowiedzi to nie czepialstwo, a próba walki z pewną chorobą (nawet dwoma) toczącą od dawna fora internetowe i niestety coraz częściej przenoszącą się na grunt życia codziennego. Mianowicie z „tudzieżem zlubmylącym” i „bynajmniejem zprzynajmniejutożsamianym”. ;)
A tak w ogóle, to Ty się lepiej nie odzywaj bo to nie ja maniakalnie poprawiam orty. :p
PS Już nie śmiecę… choć w sumie dzięki mnie wątek został podbity i więcej osób będzie mogło złożyć Mariowi gratulacje. :mrgreen:
Gratuluję, choć nieobiektywnie, bo zupełnie nie moja działka ;).
"Zastanawia mnie, jak kolor może jednocześnie dodać i ująć walorów?"
Słowem kluczowym jest tutaj doda :)
Również gratuluję. Kawał dobrej roboty!
Niezłe "gazecisko"
foty dobrane bardzo ciekawie
Dla mnie mankamentem jest to pseudo blikowanie zagiętej kartki
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.