<| MICHAŁ |>
06-08-2012, 18:26
Czesc,
wiem, ze jest watek o wyborze telefonu, ale jesli to pytanie tam zadam, to przepadnie w mrokach :)
Potrzebuje najlepiej darmowy soft, ktory bedzie mi wylaczal telefon na przyklad o 17tej, a budzil go do zycia o 8 rano. Rownie dobrze moze go przerzucac w tryb samolotowy.
chodzi o to, aby przed i po pracy nikt mi (_._) nie zawracal...
czy znacie moze taki programik?
Z gory dzieki
Pozdrawiam
Michal
wiem, ze jest watek o wyborze telefonu, ale jesli to pytanie tam zadam, to przepadnie w mrokach :)
Potrzebuje najlepiej darmowy soft, ktory bedzie mi wylaczal telefon na przyklad o 17tej, a budzil go do zycia o 8 rano. Rownie dobrze moze go przerzucac w tryb samolotowy.
chodzi o to, aby przed i po pracy nikt mi (_._) nie zawracal...
czy znacie moze taki programik?
Z gory dzieki
Pozdrawiam
Michal