Zobacz pełną wersję : do tych co byli na plenerku Luboradza
Cholera - szukałem i szukam dalej
czy może ktoś znalazł filtr polaryzacyjny Hoya czarna - chyba 67mm
Nie znalazłem niczego. Zapodziałem za to kawał czarnego tiulu.
RobertMiernik
05-08-2012, 15:01
Ja mam mniej o 4 enloopki ale żadnych nadmiarów nie zanotowałem ;>
Przepraszam koledzy za OT ale co Wy tam robiliście, że tyle gratów posialiście??? :)
ps
ok już wiem, wcale się nie dziwie
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=212540
:)
Jak co robili.....biceps trenowali:D
RobertMiernik
06-08-2012, 23:01
Jak co robili.....biceps trenowali:D
i triceps, nie zapominaj o tricepsie, inaczej zabawa się szybko kończy...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.