PDA

Zobacz pełną wersję : do tych co byli na plenerku Luboradza



fafniak
05-08-2012, 13:31
Cholera - szukałem i szukam dalej
czy może ktoś znalazł filtr polaryzacyjny Hoya czarna - chyba 67mm

TOP67
05-08-2012, 14:31
Nie znalazłem niczego. Zapodziałem za to kawał czarnego tiulu.

RobertMiernik
05-08-2012, 15:01
Ja mam mniej o 4 enloopki ale żadnych nadmiarów nie zanotowałem ;>

fafniak
06-08-2012, 10:03
szkoda....

pil74
06-08-2012, 14:34
Przepraszam koledzy za OT ale co Wy tam robiliście, że tyle gratów posialiście??? :)

ps
ok już wiem, wcale się nie dziwie
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=212540

:)

Greg77
06-08-2012, 21:25
Jak co robili.....biceps trenowali:D

RobertMiernik
06-08-2012, 23:01
Jak co robili.....biceps trenowali:D

i triceps, nie zapominaj o tricepsie, inaczej zabawa się szybko kończy...