PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka torba na moj sprzet



igorrro
03-08-2012, 20:48
witam

na dniach rozbuduje mi sie sprzecior

poszukue otrby ktora pomiesci

D90/18-105/S17-50 2,8/Sb-700

obecnie mam Lowepro Nowa 170AW - ale nie wiem czy nie bedzie za mala

pozdrawiam

Davit
04-08-2012, 12:05
tylko Tamrac pro 12 przyszłosciowa zgrabna torba zmeiscisz 2 body i kupe sprzetu oraz drobiazgów.

zyzio666
05-08-2012, 22:03
Witam. Ja posiadam do swojego sprzetu naneupro sahare 115f. Wchodzi body, 2 obiektywy, lampa, puszka napoju energetycznego na bazie chmielu :) dodatkowe akcesoria i jeszcze do zapełnienia 3 kieszenie z przodu i jeszcze laptop. Mniejszy model to 113. Ma wyjmowany środek, sama torba ma wstawiony zamek, po zamknięciu którego z przestronnej torby robi się zgrabna torba na ramie, nazwijmy ją formatu aktówkowego.

igorrro
05-08-2012, 23:44
a lowepro nowa 190aw nie styknie?

EMILjo
07-08-2012, 00:32
igorrro, nie napisałeś czy chcesz to po prostu zmieścić do kompaktowej torby czy chcesz mieć dużo luzu z nadzieja na kolejne zakupy.

matomi
14-08-2012, 10:56
Mnie się wydaje, że da radę to wszystko zmieścić w Nova 170. Torba ma dwie przegrody, więc na środku body z zapiętym szkłem, z jednej strony samo szkiełko i po drugiej stronie lampka.

jkowal
14-08-2012, 13:29
Tak nieskromnie się zapytam, po co masz 18-105 i 17-50? Nie lepiej zamienić jeden na jakiś tele (18-105)?

TomaSzSz
15-08-2012, 17:21
a ja polecam Katę DC-d455 ostatnio zapakowalem w nią d300. d90 17-55,35/1.8 85/1.8 8/3.5 50/1.8 ladowarki baterie i inne drobiazgi.

kowalmen
15-08-2012, 17:37
A może plecak? Ja kupiłem i torbę i plecak. Torba leży i się kurzy a plecak ciągle w użyciu. Plecak to Case Logic SLRC206 kupiony w Foto Jocker.

TomaSzSz
18-08-2012, 12:12
a ja polecam Katę DC-d445 ostatnio zapakowalem w nią d300. d90 17-55,35/1.8 85/1.8 8/3.5 50/1.8 ladowarki baterie i inne drobiazgi.

Dwa duże body ( d300, F90x ), 70-200,17-50,35,85,grip, baterie karty, jakieś dodatki. Jak na wielkość tej torby to super ergonomiczna jest przy tej wielkości, a jeszcze dwie stałki by weszły małe.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/467214_451962964824437_937966627_o.jpg)

charnas
22-08-2012, 19:24
Lepszy plecak niż torba. Torby używam tyko okazjonalnie, mam Vanguard Up-rise 34 - niestety za dużo sprzętu tam do niej nie wejdzie ;)