Zobacz pełną wersję : Jaka torba na moj sprzet
witam
na dniach rozbuduje mi sie sprzecior
poszukue otrby ktora pomiesci
D90/18-105/S17-50 2,8/Sb-700
obecnie mam Lowepro Nowa 170AW - ale nie wiem czy nie bedzie za mala
pozdrawiam
tylko Tamrac pro 12 przyszłosciowa zgrabna torba zmeiscisz 2 body i kupe sprzetu oraz drobiazgów.
zyzio666
05-08-2012, 22:03
Witam. Ja posiadam do swojego sprzetu naneupro sahare 115f. Wchodzi body, 2 obiektywy, lampa, puszka napoju energetycznego na bazie chmielu :) dodatkowe akcesoria i jeszcze do zapełnienia 3 kieszenie z przodu i jeszcze laptop. Mniejszy model to 113. Ma wyjmowany środek, sama torba ma wstawiony zamek, po zamknięciu którego z przestronnej torby robi się zgrabna torba na ramie, nazwijmy ją formatu aktówkowego.
a lowepro nowa 190aw nie styknie?
igorrro, nie napisałeś czy chcesz to po prostu zmieścić do kompaktowej torby czy chcesz mieć dużo luzu z nadzieja na kolejne zakupy.
Mnie się wydaje, że da radę to wszystko zmieścić w Nova 170. Torba ma dwie przegrody, więc na środku body z zapiętym szkłem, z jednej strony samo szkiełko i po drugiej stronie lampka.
Tak nieskromnie się zapytam, po co masz 18-105 i 17-50? Nie lepiej zamienić jeden na jakiś tele (18-105)?
TomaSzSz
15-08-2012, 17:21
a ja polecam Katę DC-d455 ostatnio zapakowalem w nią d300. d90 17-55,35/1.8 85/1.8 8/3.5 50/1.8 ladowarki baterie i inne drobiazgi.
kowalmen
15-08-2012, 17:37
A może plecak? Ja kupiłem i torbę i plecak. Torba leży i się kurzy a plecak ciągle w użyciu. Plecak to Case Logic SLRC206 kupiony w Foto Jocker.
TomaSzSz
18-08-2012, 12:12
a ja polecam Katę DC-d445 ostatnio zapakowalem w nią d300. d90 17-55,35/1.8 85/1.8 8/3.5 50/1.8 ladowarki baterie i inne drobiazgi.
Dwa duże body ( d300, F90x ), 70-200,17-50,35,85,grip, baterie karty, jakieś dodatki. Jak na wielkość tej torby to super ergonomiczna jest przy tej wielkości, a jeszcze dwie stałki by weszły małe.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/467214_451962964824437_937966627_o.jpg)
Lepszy plecak niż torba. Torby używam tyko okazjonalnie, mam Vanguard Up-rise 34 - niestety za dużo sprzętu tam do niej nie wejdzie ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.