PDA

Zobacz pełną wersję : Tomek Sikora - album w promocyjnej cenie



Filan
03-08-2012, 10:30
na stronie wydawnictwa znak w promocji jest album ze zdjęciami T. Sikory. G (cena 20zł zamiast 99zł):
Co więcej, wysyłka do paczkomatów gratis.

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,2257,tytul,Swiatloczuly

marszull
04-08-2012, 22:49
dzieki za cynk, kupiona

superkomornik
07-08-2012, 13:47
Dzięki, zamówione - śmieszna cena a paczkomat to mam prawie pod domem :)

cheyenne
07-08-2012, 14:23
moja już idzie do paczkomatu
dzięki za link

Slon
07-08-2012, 14:31
ja wlasnie odebralem :)
swietna sprawa, dzieki za info

donkiszot
08-08-2012, 20:10
Nakręciliście popyt i już jest po 30 :)

andrzej_laskowski
08-08-2012, 20:30
Chyba marny ze mnie fotografer, bo ja myślałem ze to album o tym biatloniście.
W zyciu o gościu nie słyszałem, ale zaraz nadrobię.

Psychotrop
09-08-2012, 02:22
(cena 20zł zamiast 99zł):


już 30zł :)
ale to i tak dobra cena.


Chyba marny ze mnie fotografer, bo ja myślałem ze to album o tym biatloniście.
W zyciu o gościu nie słyszałem, ale zaraz nadrobię.

hmmm....

tak czy siak polecam.
poza jego wystawami, które widziałem w Krakowie, miałem przyjemność rozmawiać z panem Tomaszem i rzec muszę, że zacny z niego człowiek.

shaolin
09-08-2012, 04:14
zacny z niego człowiek.

Dlatego moze mieszkac na mojej ulicy w Warszawie :twisted:

Moze mi ktos kupic album i potrzymac w domu do mojego powrotu? Zrobie przelew! Tylko ustalmy kto, zeby nie kupilo 20 osob :D Grzes pomozesz? :D

mirekkania
09-08-2012, 08:11
Dlatego moze mieszkac na mojej ulicy w Warszawie :twisted:

Moze mi ktos kupic album i potrzymac w domu do mojego powrotu? Zrobie przelew! Tylko ustalmy kto, zeby nie kupilo 20 osob :D Grzes pomozesz? :D
Mogę. Ale niech się ten Grześ wypowie, bo trzeci egzemplarz mi nie potrzebny :)

shaolin
09-08-2012, 08:19
O, bedzie okazja zeby sie w koncu spotkac :D Wiec aj czuz ju :D Grzesia splawimy bo ma Thalie :twisted:

mirekkania
09-08-2012, 08:22
O, bedzie okazja zeby sie w koncu spotkac :D Wiec aj czuz ju :D Grzesia splawimy bo ma Thalie :twisted:
Dobra! To czuj się zakupiony. :)

shaolin
09-08-2012, 08:51
Dzieki! Wrzucaj na PW info na temat konta, zebym zrobil przelew.

mirekkania
09-08-2012, 08:52
To wrzucaj na PW info na temat konta, zebym zrobil przelew.Marcin, spokojnie. Przelew z Kitaju będzie kosztował więcej niż album :) Dzieci mam przyzwyczajone, nie musza jeść do wiosny. Wytrzymamy.

gryson
09-08-2012, 09:05
Dzięki za cynk, też właśnie zamówiłem :)

shaolin
09-08-2012, 09:21
Marcin, spokojnie. Przelew z Kitaju będzie kosztował więcej niż album :) Dzieci mam przyzwyczajone, nie musza jeść do wiosny. Wytrzymamy.

Domyslam sie, ze mbank wali czy robie przelew z Kitaju czy z kosmosu :D ale ok, rozliczymy sie jak sie spotkamy :D

Psychotrop
09-08-2012, 10:32
Grześ czuje się spławiony ;)
idę na pocieszenie się przytulić do mojej thalii :mrgreen: