Zobacz pełną wersję : Tomek Sikora - album w promocyjnej cenie
na stronie wydawnictwa znak w promocji jest album ze zdjęciami T. Sikory. G (cena 20zł zamiast 99zł):
Co więcej, wysyłka do paczkomatów gratis.
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,2257,tytul,Swiatloczuly
marszull
04-08-2012, 22:49
dzieki za cynk, kupiona
superkomornik
07-08-2012, 13:47
Dzięki, zamówione - śmieszna cena a paczkomat to mam prawie pod domem :)
cheyenne
07-08-2012, 14:23
moja już idzie do paczkomatu
dzięki za link
ja wlasnie odebralem :)
swietna sprawa, dzieki za info
donkiszot
08-08-2012, 20:10
Nakręciliście popyt i już jest po 30 :)
andrzej_laskowski
08-08-2012, 20:30
Chyba marny ze mnie fotografer, bo ja myślałem ze to album o tym biatloniście.
W zyciu o gościu nie słyszałem, ale zaraz nadrobię.
Psychotrop
09-08-2012, 02:22
(cena 20zł zamiast 99zł):
już 30zł :)
ale to i tak dobra cena.
Chyba marny ze mnie fotografer, bo ja myślałem ze to album o tym biatloniście.
W zyciu o gościu nie słyszałem, ale zaraz nadrobię.
hmmm....
tak czy siak polecam.
poza jego wystawami, które widziałem w Krakowie, miałem przyjemność rozmawiać z panem Tomaszem i rzec muszę, że zacny z niego człowiek.
zacny z niego człowiek.
Dlatego moze mieszkac na mojej ulicy w Warszawie :twisted:
Moze mi ktos kupic album i potrzymac w domu do mojego powrotu? Zrobie przelew! Tylko ustalmy kto, zeby nie kupilo 20 osob :D Grzes pomozesz? :D
mirekkania
09-08-2012, 08:11
Dlatego moze mieszkac na mojej ulicy w Warszawie :twisted:
Moze mi ktos kupic album i potrzymac w domu do mojego powrotu? Zrobie przelew! Tylko ustalmy kto, zeby nie kupilo 20 osob :D Grzes pomozesz? :D
Mogę. Ale niech się ten Grześ wypowie, bo trzeci egzemplarz mi nie potrzebny :)
O, bedzie okazja zeby sie w koncu spotkac :D Wiec aj czuz ju :D Grzesia splawimy bo ma Thalie :twisted:
mirekkania
09-08-2012, 08:22
O, bedzie okazja zeby sie w koncu spotkac :D Wiec aj czuz ju :D Grzesia splawimy bo ma Thalie :twisted:
Dobra! To czuj się zakupiony. :)
Dzieki! Wrzucaj na PW info na temat konta, zebym zrobil przelew.
mirekkania
09-08-2012, 08:52
To wrzucaj na PW info na temat konta, zebym zrobil przelew.Marcin, spokojnie. Przelew z Kitaju będzie kosztował więcej niż album :) Dzieci mam przyzwyczajone, nie musza jeść do wiosny. Wytrzymamy.
Dzięki za cynk, też właśnie zamówiłem :)
Marcin, spokojnie. Przelew z Kitaju będzie kosztował więcej niż album :) Dzieci mam przyzwyczajone, nie musza jeść do wiosny. Wytrzymamy.
Domyslam sie, ze mbank wali czy robie przelew z Kitaju czy z kosmosu :D ale ok, rozliczymy sie jak sie spotkamy :D
Psychotrop
09-08-2012, 10:32
Grześ czuje się spławiony ;)
idę na pocieszenie się przytulić do mojej thalii :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.