PDA

Zobacz pełną wersję : Ujrzałem przyszłość albo przespałem:)



nimnull
03-08-2012, 10:25
i to u nas na forum

KLIK (http://th.interia.pl/10,g5feb93141897654/3_i1248968.jpg)

Pozdrawiam Mirek

Rafał_Sz
03-08-2012, 10:30
Faktycznie masz zapchaną skrzynkę. ;)

Greg77
04-08-2012, 08:37
Przespales......ooooo i to o kilka miesiecy, a na serio to byla awaria na forum i czasami znajdziesz post z taka data.....