nimnull
03-08-2012, 10:25
i to u nas na forum
KLIK (http://th.interia.pl/10,g5feb93141897654/3_i1248968.jpg)
Pozdrawiam Mirek
KLIK (http://th.interia.pl/10,g5feb93141897654/3_i1248968.jpg)
Pozdrawiam Mirek
Zobacz pełną wersję : Ujrzałem przyszłość albo przespałem:)