PDA

Zobacz pełną wersję : Najstarsze zdjęcie świata.



D_Z_I_A_D_E_K
01-08-2012, 09:14
http://m.kultura.gazeta.pl/kultura/1,116109,12228830,Uwolnione_po_50_latach__Tak_wygl ada_najstarsze_zdjecie.html

Seeker
01-08-2012, 13:14
Oszustwo. Najstarsze zdjęcie świata, to pierwsze zdjęcie z kosmosu ;)

pil74
01-08-2012, 13:20
Oszustwo. Najstarsze zdjęcie świata, to pierwsze zdjęcie z kosmosu ;)
A to nie pod wszechświat podchodzi? :)

Seeker
01-08-2012, 13:35
Najwyżej jako tło... ;)

Trochę sobie żartuję, ale foto wszechświata (najwyżej połowy w jednym ujęciu)
można wykonać bez lotu w kosmos, zatem pierwsze, co by mnie fotograficznie
ciekawiło, to właśnie ujęcie zielonej planety (nie przez milicję bynajmniej).

admin
01-08-2012, 18:39
Wygląda jak kilka szarych plam w różnych odcieniach. Ale to, na co patrzycie to zdjęcie uznane przez znawców za najstarsze na świecie. Właśnie skończyło 186 lat, i po pół wikeu znów będzie dostępne dla widzów w Europie - na wystawie w Berlinie.

Mogliby bardziej zadbać o to co piszą. Merytorycznie ok ale z takim byczkiem średnio to wygląda :)

RobertMiernik
01-08-2012, 18:49
wikeu

No ja nie wiem...
wikeu wikipedia (https://www.google.pl/search?q=wikeu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb#hl=pl&client=firefox-a&hs=ZJd&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&channel=fflb&sclient=psy-ab&q=wikeu+wikipedia&oq=wikeu+wikipedia&gs_l=serp.3..0i13i5i30l4.28226.29351.0.29510.10.10 .0.0.0.0.238.1812.0j4j5.9.0...0.0...1c.z0lO80KdM5s&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=b309894fde0120f0&biw=1304&bih=650)

Jak w wikipedii piszą wikeu to coś w tym musi być ;)
(odmienia się więku ;P)