Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Torpedowaffenplatz Hexengrund
Bartekkw
01-08-2012, 00:12
Tytuł zaczerpnięty z Wikipedii ;) Zapraszam - w ujęciu klasycznym, aczkolwiek chyba trochę inaczej niż dotychczas
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/paleitorpedownia6-1.jpg
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/5339/paleitorpedownia6.jpg)
No dałeś teraz równo po zaworach.
Jak dla mnie bomba. Urzekła mnie ta praca.
Gratuluję i pozdrawiam.
Sebastianito
01-08-2012, 00:48
Bardzo ladna i dopracowana fotografia.
Nie lubię tej torpedowni. To jest pierwsze zdjęcie tej torpedowni, które mi się podoba. W zasadzie to nawet bez niej by mi się podobało :) Może nawet bardziej.
Łukasz O.
01-08-2012, 08:26
Chyba wszystko, co miało zostać napisane o tej fotografii zostało napisane:
No dałeś teraz równo po zaworach.
Jak dla mnie bomba. Urzekła mnie ta praca.
Gratuluję i pozdrawiam.
Bardzo ladna i dopracowana fotografia.
Bardzo pięknie.
Ja już nic od siebie nie dodam, poza tym, że strasznie zazdroszczę Ci umiejętności !
Fota piękna..........
ale mam pewne pytanie. Z exifa czytam, że była 20:45?
albo to godzina modyfikacji pliku albo co?
O tej godzinie słońce powinno być dużo bardziej na lewo bo widok ten jest ca. Północ/ Północny Wschód
Nie żebym się czepiał ale jak to Waść zrobiłeś - bo całość jest mega fajna:smile:
pozdrawiam
(ps byłem tam ostatnio - ale nie udało mi się trafić na jakieś sensowne światło :sad: po prostu zwykła zazdrość :cry:)
krzysztofz24
01-08-2012, 09:47
Przyjemnie w kolorach, dobrze w kadrze I z pomyslem. Dobry fot:-).
Bartekkw
01-08-2012, 13:25
Z exifa czytam, że była 20:45?
albo to godzina modyfikacji pliku albo co?
O tej godzinie słońce powinno być dużo bardziej na lewo bo widok ten jest ca. Północ/ Północny Wschód
Nie żebym się czepiał ale jak to Waść zrobiłeś - bo całość jest mega fajna:smile:
Z godziną wszystko jest ok - faktycznie była 20:45 i wpadłem tam prosto z trasy Warszawa-Gdynia-Sopot ;)
Obróbka uwydatniła jedynie ostatnie przedzierające się z lewej strony promienie słońca.
Nooo Kolego to czapki z głów.
Jest ekstra
pozdrawiam
RobertSoul
01-08-2012, 15:44
Niebo to Ci tego dnia zagrało :) - dobry fot w przyjemnych kolorach :). Jedynie w lewym dolnym rogu coś się sypie - ale to szczegół ;) - Pozdrawiam.
Żadnych specjalnych uczuć dla torpedowni nie przejawiam, niemniej jeśli chodzi o zdjęcie to zdecydowanie się podoba.
mirekvampirek
01-08-2012, 21:50
dokładnie - najfajniejsze zdjęcie torpedowni jakie widziałem, niebo lux, ale to co zrobiłeś z dołem jest równie imponujące, mam tylko wrażenie, że falochron sie lekko pokłada na zewnątrz kadru, ale nigdy tam nie byłem więc nie wiem
Nikonozaur
01-08-2012, 22:52
Kolorki owszem ładne, jednak nie podoba mi się linia horyzontu, grzebałeś tam coś i chyba wiem co. ;)
Bartekkw
02-08-2012, 00:01
Kolorki owszem ładne, jednak nie podoba mi się linia horyzontu, grzebałeś tam coś i chyba wiem co. ;)
No obróbka jakaś tam była ale patrzę powtórnie i nie widzę punktu zaczepienia - przybliżysz problematykę ? ;)
Dzięki Wam za wyrazy uznania
Adam Majchrzak
02-08-2012, 00:21
Tak jak już pisałem w poprzedniej odsłonie(się powtórzę), niebo pięknie zagrało.
Dobra odsłona, kadr super! Co by nie było za słodko to pomarudzę, że tej żółci mogłoby być nieco mniej, ale to takie moje... :razz:
Pozdrawiam! =]
wojtek6308
02-08-2012, 12:28
Bardzo ładnie, inaczej, podoba mnie się.
łooo pierona, grubo grubo - bardzo dopieszczone - bardzo się podoba
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.