PDA

Zobacz pełną wersję : Duża torba foto



IaceQ
30-07-2012, 08:41
Proszę o drobną pomoc, potrzebuję torbę foto, dotychczasowa torba to ma wymiary 38x22x22, torba obecna niby jest duża ale mam duży problem z pomieszczeniem tam sprzętu. Na obecną torbę wydałem około 50zł, pieniądze małe jak na torbę foto jednak sama w sobie jest ok, gdyby nie fakt specyficznego układu, przez który obiektywy obijają się o siebie i sprzęt się szybciej zużywa (mimo różnej konfiguracji przegródek). Interesuje mnie coś w rodzaju Crumplera 9500 jednak ten kosztuje dla mnie nieco za dużo, na tą chwilę nie mogę tyle wydać na torbę. Plecak mnie nie interesuje. Noszone będzie:

- Body
- Body backup
- szkło tele 70-200
- dłuższa stałka (105)
- szerokokątna stałka 14
- uniwersalny zoom 24-70
- 2 lampy błyskowe
- wyzwalacze radiowe (strato)
- 20 x aku AA
- 2 ładowarki aku
- ładowarka nikon
... i trochę drobnicy wielkości 2-3 telefonów komórkowych.

Proszę o pomoc + ew. linki.

MC_
30-07-2012, 09:10
Ten sprzęt powinien bez problemu być pochłonięty przez Lowepro Nova 200. Nówka kosztuje sporo, ale używki można kupić w dobrych cenach. Do tego dostajesz świetną jakość wykonania.

IaceQ
30-07-2012, 10:22
Fajna propozycja, wymiarami nie powala ale może lepiej z organizacją i tele będzie można w pionie zapakować. Istotne dla mnie aby spód był dobrze amortyzowany. Kasa ~230 jest do przyjęcia za Lowepro.

WALOD
30-07-2012, 14:20
Gdyby Kolega zapoznał się z funkcjonalnością i wymiarami HAMA DEFENDER 220, to mam na zbyciu. Ze względu na swoją "pancerność", wielkość i wagę po zapakowaniu, służy mi jako domowy magazyn sprzętu.

Olsza
30-07-2012, 20:09
Spójrz na ofertę ThinkTANK Photo. Np. model Retrospective 30.
Najwyższej jakości materiały, dożywotnia gwarancja. Niestety drogo

HenryP
30-07-2012, 21:07
Też polecam ThinkTANK Photo. Może warto nad nimi się zastanowić własnie teraz kiedy mają promocję (http://ttfoto.pl/wyprzedaz-o_s_sale.html) na serię Urban Disguise. Sam mam wersję 5.0. Jest rzeczywiście duża i pojemna a jakość bardzo dobra.

Pozdrawiam

foto4deg
30-07-2012, 22:37
Też polecam ThinkTANK Photo. Może warto nad nimi się zastanowić własnie teraz kiedy mają promocję (http://ttfoto.pl/wyprzedaz-o_s_sale.html) na serię Urban Disguise. Sam mam wersję 5.0. Jest rzeczywiście duża i pojemna a jakość bardzo dobra.

Pozdrawiam

Właśnie szukałem torby do mojej d700 z podpiętą sigmą 100-300, d80, nikona 35 1.8, 85 1.8, zenitara i 3 lamp. HenryP dzięki twojej info, właśnie nabyłem Urban Disguise 70 :) Jak będę w Toruniu, masz u mnie piwko :D Dzięki

HenryP
31-07-2012, 08:28
Cieszę się że pomogłem :-)
Pozdrawiam