Zobacz pełną wersję : Fotografowanie fotobudki
AndrzejMirek
27-07-2012, 21:41
Cześć, czołem.
Na najbliższym weselu gdzie będę fotografował, dowiedziałem się, że na godzinę będzie ustawiona fotobudka. Klient chce, żebym pokazał na zdjęciach ludzi, którzy mam nadzieję będą chcieli z niej skorzystać.
Macie jakieś pomysły, ewentualnie doświadczenia w tym temacie?
Nie ukrywam, że liczę po cichu na to, że zrobi się kolejka i ludzie będą się śmiali do bólu.. w przeciwnym przypadku zapnę 14-24 i wejdę do środka :D
To może lepiej już fisza zapiąć? ;)
Hmmm, czyżby się szykowała nowa moda weselna? Zamiast fotografa samoobsługa?
jackrabbit
28-07-2012, 00:22
ta fotobudka to moze sie okazac ze nie bedzie budka tylko takim wolnostojacym automatem..
Jesteś profesjonalistą - poradzisz sobie.
AndrzejMirek
28-07-2012, 01:06
W to nie wątpię, ale pytam o jakieś ciekawe rady, może ktoś coś gdzieś kiedyś :)
Redskull
28-07-2012, 11:22
Ja posiadam fotobudkę. Wejdź www.facebook.com/najslubniejsze . Masz tak kilka backstage`y.
A powie ktoś, co to jest owa fotobudka? Tak w prostych żołnierskich słowach, żebym zrozumiał.
Widziałem w życiu tysiące wesel, a nigdy czegoś takiego nie widziałem.
ksawerson
29-07-2012, 10:38
Na pewnym wieczorze kawalerskim była taka "foto-budka"...
Lepiej, że te zdjęcia przepadły...
Ale, żeby na weselu takie świństwa robić...???
Redskull
29-07-2012, 19:28
ekonet, wal do mnie na fejsa. zobaczysz to sqmasz.
A w skrócie:
Urządzenie, które automatycznie robi fotki. Ma lampę, ekran dotykowy, aparat, drukarkę i tła. Wybierasz sobie perukę, przebrania lub gadżet. Startujesz maszynę poprzez ekran dotykowy i pozujesz poprzez live view. Po zrobieniu 4 fotek maszynka wypluwa zdjęcia papierowe wprost do ręki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.