PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografowanie fotobudki



AndrzejMirek
27-07-2012, 21:41
Cześć, czołem.
Na najbliższym weselu gdzie będę fotografował, dowiedziałem się, że na godzinę będzie ustawiona fotobudka. Klient chce, żebym pokazał na zdjęciach ludzi, którzy mam nadzieję będą chcieli z niej skorzystać.
Macie jakieś pomysły, ewentualnie doświadczenia w tym temacie?
Nie ukrywam, że liczę po cichu na to, że zrobi się kolejka i ludzie będą się śmiali do bólu.. w przeciwnym przypadku zapnę 14-24 i wejdę do środka :D

wer
28-07-2012, 00:12
To może lepiej już fisza zapiąć? ;)

Hmmm, czyżby się szykowała nowa moda weselna? Zamiast fotografa samoobsługa?

jackrabbit
28-07-2012, 00:22
ta fotobudka to moze sie okazac ze nie bedzie budka tylko takim wolnostojacym automatem..

Onsajt
28-07-2012, 00:49
Jesteś profesjonalistą - poradzisz sobie.

AndrzejMirek
28-07-2012, 01:06
W to nie wątpię, ale pytam o jakieś ciekawe rady, może ktoś coś gdzieś kiedyś :)

Redskull
28-07-2012, 11:22
Ja posiadam fotobudkę. Wejdź www.facebook.com/najslubniejsze . Masz tak kilka backstage`y.

ekonet
29-07-2012, 10:31
A powie ktoś, co to jest owa fotobudka? Tak w prostych żołnierskich słowach, żebym zrozumiał.
Widziałem w życiu tysiące wesel, a nigdy czegoś takiego nie widziałem.

ksawerson
29-07-2012, 10:38
Na pewnym wieczorze kawalerskim była taka "foto-budka"...
Lepiej, że te zdjęcia przepadły...
Ale, żeby na weselu takie świństwa robić...???

Redskull
29-07-2012, 19:28
ekonet, wal do mnie na fejsa. zobaczysz to sqmasz.

A w skrócie:
Urządzenie, które automatycznie robi fotki. Ma lampę, ekran dotykowy, aparat, drukarkę i tła. Wybierasz sobie perukę, przebrania lub gadżet. Startujesz maszynę poprzez ekran dotykowy i pozujesz poprzez live view. Po zrobieniu 4 fotek maszynka wypluwa zdjęcia papierowe wprost do ręki.