Zobacz pełną wersję : Komornik, policja i takie tam :)
Czy jest na sali ktoś kto się zna na takich rzeczach ? Jeśli tak to bardzo poproszę o info. Potrzebna jest wiarygodna informacja odnośnie pewnych aspektów egzekucji komorniczej
grudzinsky
25-07-2012, 21:02
PMki poleciały
eee...a myslalem, ze sobie poczytam ;)
superkomornik
25-07-2012, 21:11
A już myślałem że to temat o mnie, ale tu o jakiś zwykłych komorników się rozchodzi ;)
ej no...>Strus! Tak sie nie robi! Rozpalil fantazje i kuniec!
:lol:
Dawaj, Struś. Może my się zbierzemy i wyegzekwujemy, co trzeba... ;-)
Dawaj, Struś. Może my się zbierzemy i wyegzekwujemy, co trzeba... ;-)
Tylko adres niemilucha podaj :twisted:
Tylko adres niemilucha podaj :twisted:
Wlasny ma podawac???:mrgreen:
Tylko adres niemilucha podaj :twisted:
Limerick, Irlandia :mrgreen:
Jak byłem w IRL i jechaliśmy z Dublina na mohery, to mijaliśmy Limerick i wtedy dowiedziałem się od znajomych: "A oto Limerick, które słynie z wysokiej przestępczości".
Limerick, Irlandia :mrgreen:
Londyn pod Lodzia:D:D;)
Jak byłem w IRL i jechaliśmy z Dublina na mohery, to mijaliśmy Limerick i wtedy dowiedziałem się od znajomych: "A oto Limerick, które słynie z wysokiej przestępczości".
Taaa tez tak slyszalem, to taka przestepczosc jak na jednej z najlepszych dzielnic Warszawy, ale w Irlandii to juz masakra jest. Pewne jest to, ze zabieram statyw, aparat i smigam w nocy sam na misto bez stresu, ze pieciu dresow mnie pusci w gaciach do domu:D
Swoja droga to kopa w tylek, zes sie nie odezwal!
Biedy napytać sobie można wszędzie.
Pobyt w IRL miło wspominam, bardzo sympatyczni ludzie, nawet w Shankill i Falls w Belfascie jeżeli, ktoś mnie zaczepiał, to pozytywnie. Choć w nocy się tam nie kręciłem akurat. ;)
Belfast i polnocna to inna sprawa, tam juz sa jazdy na innym poziomie.....
Belfast i polnocna to inna sprawa, tam juz sa jazdy na innym poziomie.....
W końcu to UK. ;)
Podejrzewam, że tam sprawy mają się poważniej, bo same bramy wjazdowo - wyjazdowe na wspomniane osiedla definiują w zupełnie nowy sposób termin: "Osiedle zamykane i strzeżone" ;)
W Dublinie kręcąc się po różnych zakamarkach, szeroko pojętego centrum, choć też głównie za dnia, nie miałem ani razu jakichkolwiek problemów. Choć byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co się działo na ulicy w Dniu Św. Patryka, czad.
KaleidoStar
28-07-2012, 08:12
Przepraszam, że ja zrbie offtopa od offtopa i zadam pytanie związane z tematem..
Od jakiej kwoty wchodzi komornik? Sytuacja taka - jestem partycypantem mieszkania w TBS. Najemca nie płaci od jakiegoś zcasu czynszu. Oprocz tego ma jeszcze na pewno inne długi. Wiem, że w razie zcego najpierw komornik wejdzie do tej osoby, a później ewentualnie do mnie. I nie wiem kiedy zacząć wynosić rzeczy z domu do mamy te co bardziej wartościowe ;]
PS Tzn wiem, że komornik moze i po 1 zł przyjśc, ale może ktoś wie jak TBSy i temu podobne się na to zapatrują i kiedy traca cierpliwość..
Zalezy od ludzi zarzadzajacych w TBSach. Roznie to bywa, ale najpierw sprawa musi byc w sadzie.
Belfast i polnocna to inna sprawa, tam juz sa jazdy na innym poziomie.....
Oj tam jazdy... po prostu inaczej się bawią ;)
Od jakiej kwoty wchodzi komornik? Sytuacja taka - jestem partycypantem mieszkania w TBS. Najemca nie płaci od jakiegoś zcasu czynszu. Oprocz tego ma jeszcze na pewno inne długi. Wiem, że w razie zcego najpierw komornik wejdzie do tej osoby, a później ewentualnie do mnie. I nie wiem kiedy zacząć wynosić rzeczy z domu do mamy te co bardziej wartościowe ;]
PS Tzn wiem, że komornik moze i po 1 zł przyjśc, ale może ktoś wie jak TBSy i temu podobne się na to zapatrują i kiedy traca cierpliwość..
1. Umowa z TBSem jest na dwie osoby, czy na jedną?
2. Mieszkasz w TBSie, czy podnajmujesz je?
3. Czy jest już prawomocny i wykonalny tytuł egzekucyjny (nakaz zapłąty, wyrok), czy były na razie wezwania do zapłaty?
Ew. odp na pm.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.