PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie dot. kompaktów



markul
24-07-2012, 00:58
witam szanownych kolegów forumowiczów. Poszukuję taniego kompaktu, który jednocześnie spełni oba warunki:
1. format robionych przez niego zdjęć to 3:2
2. aparat robi zdjęcia z interwałem czasowym, np 1, 3, 5, 20 sek ...

Jesli znacie model, który spełni oba warunki dajcie znać

pastwisko
24-07-2012, 12:16
Ricoh GRD III lub IV

Przy czym IV raczej mniej tani, ale juz uzywaną III mozna tanio znaleźć.