PDA

Zobacz pełną wersję : dział video



22-07-2012, 18:40
Hej, a jakby tak dołożyć dział video? w koncu nikon chyba zaczał powaznie myslec o ludziach filmujacych lustrzankami i taki dział moglby sie przydac, chocby z mysla d7000 i d800/e.
Sam chetnie bym pouczestniczył w takich dyskusjach, a jak narazie to musze szukac u canonowcow i innych forach odpowiedzi :)

rafal1980
22-07-2012, 19:06
Polecam forum poświęcone filmowaniu lustrzankami ;)
videodslr*pl - w miejsce * wstaw kropkę ;)

j_szczygiel
23-07-2012, 00:24
Fuselink - polecam blog Tomka Wolskiego www.filmcyfrowy.net

23-07-2012, 11:12
Znam oba, wuja google u mnie dziala :) ale dzieki.
Moj temat mowi o czym innym. Ale widze ze chyba nie ma zainteresowania, bo filmowcy dslr to chyba w canonie siedza

rafal1980
23-07-2012, 12:56
filmowcy dslr to chyba w canonie siedza

A to swoją drogą, że prawdę prawisz ;)

j_szczygiel
23-07-2012, 13:57
Mysle, ze tak sie utarlo poniewaz od Canona era VDSLR sie rozpoczela. D4 oferuje wiecej funkcji niz 5d Mk III, tylko ze wszyscy siedza juz w C i liczba filmowcow pracujacych na Nikonie jest o wiele nizsza ;)

shaolin
23-07-2012, 16:42
Mysle, ze tak sie utarlo poniewaz od Canona era VDSLR sie rozpoczela. D4 oferuje wiecej funkcji niz 5d Mk III, tylko ze wszyscy siedza juz w C i liczba filmowcow pracujacych na Nikonie jest o wiele nizsza ;)

Era to sie zaczela od D90 :twisted:

A dzial mozna zrobic, chociaz u nas to raczej zdjecia sie robi niz kreci filmy...

Rafał_Sz
23-07-2012, 17:25
(...)niz kreci filmy...
Powiedz to AO jak mieszają w koreksach. ;)

sorevell
23-07-2012, 17:34
Powiedz to AO jak mieszają w koreksach. ;)

Tak mieszają, że się potem filmy same kręcą...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/img842/3048/img1519wv.jpg)

zdyboo
23-07-2012, 20:15
chociaz u nas to raczej zdjecia sie robi niz kreci filmy...

Tak Marcinie, ja ostatnio nakręciłem 20 filmów. :)
Ze szpulki 30 metrów na kasetki 135.

24-07-2012, 09:37
A ja wlasnie bym chcial d800 miedzy innymi ze wzgledu na filmowanie ( kreca mnie i foty i filmy). A nigdzie raczej nie pisza o d800 jako vdslr

fafniak
24-07-2012, 10:37
Też byłbym za utworzeniem takiego działu.
Wiadomości o d800 i filmowanie wcale nie jest tak dużo

25-07-2012, 09:03
Wlasnie... :)
Kto jest za to odpowiedzialny?
Za tworzenie dzialow? Modzi czy admin?

swider
25-07-2012, 09:18
Kto jest za to odpowiedzialny?
Za tworzenie dzialow? Modzi czy admin?
Admin.
Mnie się pomysł utworzenia działu technicznego o vdslr bardzo podoba. :)

superkomornik
25-07-2012, 10:48
Skoro powstał dział prezentacji video to można zrobić dział techniczny. W końcu każdy nowy dslr czy evil ma możliwość rejestracji.

admin
25-07-2012, 10:51
Przemyślę.

25-07-2012, 14:50
dziękować :)

admin
26-07-2012, 09:31
Zrobione. Dział powstał.

superkomornik
26-07-2012, 17:41
DZIĘKUJEMY :) i stawiam wirtualnego browara (lub Kubusia, do wyboru ;) )

admin
26-07-2012, 18:02
Zdecydowanie browara ;-)

Wysłano z Galaxy Note. Pozdrawiam. Piotr Milecki.