PDA

Zobacz pełną wersję : Dark Knight Rises



Kwiatek111
22-07-2012, 08:47
Powiem krotko, bylem, widzialem, polecam, A jakie sa wasze opinie o filmie?

lukiii
22-07-2012, 09:26
Premiera w Polsce 27.07 ;)

andrzej_laskowski
22-07-2012, 09:48
Premiera w Polsce 27.07 ;)

W Ostrołęce widać wcześniej. ;)

Kwiatek111
22-07-2012, 10:09
W Ostrołęce widać wcześniej. ;)

W anglii byla 20tego , w ostrolece bedzie Pewnie na swieta :)

Strus
22-07-2012, 10:46
Za kazdym razem jak pójdziesz cos obejrzeć w kinie bedzie nowy watek ?

Kwiatek111
22-07-2012, 11:28
Za kazdym razem jak pójdziesz cos obejrzeć w kinie bedzie nowy watek ?

tak

Greg77
23-07-2012, 06:54
Po tym co bylo w Denver to poczekam na premiere na torentach.....hehehehhe:P;)

Locter
30-07-2012, 01:48
Po tym co bylo w Denver to poczekam na premiere na torentach.....hehehehhe:P;)


"Lubie to" :)

GeparD
30-07-2012, 13:02
Byłem wczoraj, za kinomana wielkiego się nie uważam. Film mi się podobał i szczerze polecam.

elanek
31-07-2012, 23:16
Nie ma jeszcze na chomiku?

gALL
01-08-2012, 13:23
Nie jest zly ALE i tak wole cz.1 calej trylogii.

Ymanuel
02-08-2012, 10:21
A ja znów uważam, że masa wątków i problemów poruszonych w filmie, choć*bardzo istotna, zgłębiająca charakter głównego bohatera, została pokazana po macoszemu - żadnemu reżyser nie poświęcił wystarczająco dużo czasu by bohater świadomie podjął decyzję, zamiast tego został pokazany problem i od razu podawane rozwiązanie (wg mnie: niejednokrotnie bardzo ubogie w przesłanki które by usprawiedliwiały takie a nie inne rozwiązanie).

A film oceniam w świetle trylogii i bardzo mi się podoba taka adaptacja Batmana. Ale w filmach coraz częściej mnie uwiera brak odwołania do dzisiejszego świata, choć próby zaadaptowania jakiegoś klasyka są*ciężkie (patrz: nowe Bondy), ale cóż, trzeba próbować.

fafniak
02-08-2012, 10:52
Ciekaw że wielu z tych co aktywnie uczestniczą w wątkach o kradzierzy zdjęć, wyrażają się dosadnie o kradnących zdjęcia-nie widzą niczego zdrożnego w ściąganiu filmu z różnych nielegalnych źródeł

Matey3000
02-08-2012, 11:00
Minie zdziwil link do darmowego soft'u do wywalania "znakow wodnych".

shaolin
02-08-2012, 11:05
Ciekaw że wielu z tych co aktywnie uczestniczą w wątkach o kradzierzy zdjęć, wyrażają się dosadnie o kradnących zdjęcia-nie widzą niczego zdrożnego w ściąganiu filmu z różnych nielegalnych źródeł

Na forum nie ma watkow o kradzierzach ;) sa co najwyzej o kradziezach ;) I chlopaki sobie robia jaja...

thorcik
02-08-2012, 11:09
Na forum nie ma watkow o kradzierzach ;) sa co najwyzej o kradziezach ;) I chlopaki sobie robia jaja...

O "kradziezach" też nie ma, są o kradzieżach :razz::twisted:

Majek
02-08-2012, 11:12
Zostaw go. ;-) On ma klawiaturę z jakimiś dziwnymi znaczkami... Dobrze, że ich nie używa. :-)

fafniak
02-08-2012, 11:15
Walnąć takiego byka. ....:) bajka. Czy robią sobie jaja - nie wiem

shaolin
02-08-2012, 11:17
O "kradziezach" też nie ma, są o kradzieżach :razz::twisted:
Bedziesz chcial kolendre :razz:

Zostaw go. ;-) On ma klawiaturę z jakimiś dziwnymi znaczkami... Dobrze, że ich nie używa. :-)
Mam też zwykłą :razz:

Walnąć takiego byka. ....:) bajka. Czy robią sobie jaja - nie wiem
Wybaczone ;) i ja wiem, ze robia sobie jaja.

Ale nie robmy OT.