PDA

Zobacz pełną wersję : Grażyna Żarko



docxxx
21-07-2012, 22:27
Rzadko odwiedzam Wykop.pl, ale dzisiaj natkalem sie na to:

http://www.youtube.com/watch?v=xLIqyVsUnuk

Bardzo ciekawy projekt ktory pokazuje, co dzieje sie w internecie. Kompletnie nie wiedzialem, ze istnieje taka postac, ale dzis przynajmniej potwierdzila sie moja teoria, ze "mlodym ludziom siada juz na dekiel".

freefly
21-07-2012, 22:33
Moja babcia 30 lat temu również do mnie mówiła, że "młodym ludziom siada już na dekiel", a babcia mojej babci gadała z pewnością podobnie.

docxxx
21-07-2012, 22:35
Pomijajac to, ze bardzo lubie Twoje chlodne, dobijace innych komentarze (powaznie), to akurat w tym przypadku nie wiem jakim trzeba byc debilem, aby nagrac sie na youtube komus i wyzywac go pokazujac swoja twarz.

Dorian
21-07-2012, 22:46
:shock: :cry:

Greg77
21-07-2012, 22:48
AaaaOsochozi?
Kto chce to oglada, kto nie chce to nie!
Baska Blog tez nie wzial sie od byles szatniarki z Lodzkiego teatru......ekipa z filmowki to wymyslila, nie pierwszy i nie ostatni taki projekt.;)

freefly
21-07-2012, 22:52
Pomijajac to, ze bardzo lubie Twoje chlodne, dobijace innych komentarze (powaznie), to akurat w tym przypadku nie wiem jakim trzeba byc debilem, aby nagrac sie na youtube komus i wyzywac go pokazujac swoja twarz.

Dlaczego debilem, a po co wyzywać kogoś anonimowo. Jak idę zbluzgać sąsiada, który kosi trawę o 23, to nie zakładam kominiarki, żeby mnie nie rozpoznał. Chcę, żeby widział kto mu kilka "ujów" posłał.

siona
21-07-2012, 23:03
Dlaczego debilem, a po co wyzywać kogoś anonimowo. Jak idę zbluzgać sąsiada, który kosi trawę o 23, to nie zakładam kominiarki, żeby mnie nie rozpoznał. Chcę, żeby widział kto mu kilka "ujów" posłał.

wy tam jednak dziwny sposób na kulturalną wymianę opinii i poglądów macie ....

docxxx
21-07-2012, 23:06
Ja chyba tez czegos nie rozumiem...

rychu_cmg
21-07-2012, 23:36
w tym przypadku nie wiem jakim trzeba byc debilem, aby nagrac sie na youtube komus i wyzywac go pokazujac swoja twarz.
Lepiej pokazać swoją twarz niż bluzgać "anonimowo" w komentarzach, nie tyczy to samego youtuba, ale też onetu itp.

ropusz
21-07-2012, 23:50
To wszystko z przeświadczenia, że Internet jest anonimowy...