PDA

Zobacz pełną wersję : NA WAKACJACH -smacznego ;-)



LordRamzes
21-07-2012, 19:10
Z góry przepraszam jako ,że sezon urlopowy w pełni nie zapominajmy być czujni :)

http://www.youtube.com/watch?v=xeBPv4nuws4&feature=g-logo-xit

jacek.gold
21-07-2012, 23:12
no fajneeee :D

ropusz
21-07-2012, 23:31
To ja już wolę McDonalda :)

freefly
22-07-2012, 00:16
Jak zwykle, komedia na cały kraj z czegoś co było od niepamiętnych czasów, jest i będzie.
I nagle okazuje się, że wszyscy tacy nieświadomi, jakby przybyli z innej planety.:wink:

LordRamzes
22-07-2012, 07:07
Panowie ale szybkie jedzenie w McDonaldzie to nie to nie to tam żeby zjeść hamburgera i w miarę nie być głodnym trzeba zamówić sztuk 4 :( nie ma jak kebab :)

credka
22-07-2012, 09:21
W tym roku jakaś nagła świadomość spadła na społeczeństwo? Nagle się prawdy wyłaniają, mimo że od lat te same... :D Nie od wczoraj robi się takie przekręty. Temat nie jest nowy i takie instytucje jak sanepid wiedzą o tym ;)