Zobacz pełną wersję : NA WAKACJACH -smacznego ;-)
LordRamzes
21-07-2012, 19:10
Z góry przepraszam jako ,że sezon urlopowy w pełni nie zapominajmy być czujni :)
http://www.youtube.com/watch?v=xeBPv4nuws4&feature=g-logo-xit
jacek.gold
21-07-2012, 23:12
no fajneeee :D
To ja już wolę McDonalda :)
Jak zwykle, komedia na cały kraj z czegoś co było od niepamiętnych czasów, jest i będzie.
I nagle okazuje się, że wszyscy tacy nieświadomi, jakby przybyli z innej planety.:wink:
LordRamzes
22-07-2012, 07:07
Panowie ale szybkie jedzenie w McDonaldzie to nie to nie to tam żeby zjeść hamburgera i w miarę nie być głodnym trzeba zamówić sztuk 4 :( nie ma jak kebab :)
W tym roku jakaś nagła świadomość spadła na społeczeństwo? Nagle się prawdy wyłaniają, mimo że od lat te same... :D Nie od wczoraj robi się takie przekręty. Temat nie jest nowy i takie instytucje jak sanepid wiedzą o tym ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.