PDA

Zobacz pełną wersję : tani kompakt do torebki



t.chadzinski
18-07-2012, 21:46
Potrzebuję porady jaki kupić kompakt.
Koleżanka chce kupić sobie tani aparat, żeby zawsze mieć przy sobie.
Ja nie mam rozeznania w tym temacie więc proszę podsuńcie coś:)
Budżet ok 600zł.

Dzięki, pozdrówki.

Maciej90
18-07-2012, 23:04
Samsung WB750 do wyrwania za około 620.

gavin
19-07-2012, 11:50
Lepszy telefon ;)

wiciury
19-07-2012, 12:24
ostatnio kupiłem córce G12
nowy powystawowy
700 PLN
mam fajny punkt we wrocławiu
legalny !!

statler
19-07-2012, 12:50
Ja bym polecił coś z serii tough Olympusa, ew. inny 'wszystkoodporny'. Można toto zabrać na plażę czy do wody i nic się nie stanie jak upadnie.

R
19-07-2012, 12:54
leica m9

stachmuszel
19-07-2012, 13:02
leica m9

Takie żarty nie na miejscu.

matys
22-07-2012, 10:27
no to ja polece cokolwiek sonego niestety. Dla kogos kto chce robic na auto i miec prosty aparat, to kompakcik sony jak znalazl. Ewentualnie canon z serii SX2xx jakies lepsze ceny ma ostatnio. Poza tym mozesz zajrzec na wujka google: chip+rankingi

edit...
Niestety canon powyzej 600pln
a z sony fajnie prezentowal sie H70 i jest za ca. 500 pln

bogdi64
22-07-2012, 12:25
jestem dość zadowolony z Canon IXUS 105 - foto z niego poniżej, jest mały i ma bardzo przyzwoity aku
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/PIENINY2012Czerwiec#

ropusz
22-07-2012, 17:30
Jeśli ma robić dobre zdjęcia w Auto to bierz Canona.

Rota
23-07-2012, 23:47
CANON A3300IS- w limitowanej edycji wyszły różowe- super sprawa, tym bardziej do kobiecej torebki. Jak dobrze poszukasz to nowy kupisz za niecałe 600 złotych. Moja siostra niedawno kupiła taki swojej córce i z tego co widziałam to jak na kompakt całkiem niezłe fotki.

t.chadzinski
24-07-2012, 13:16
o, ten canon wydaje się być ok, zobaczymy czy jej się spodoba :)

chewinggum
31-07-2012, 18:18
Do torebki? Na kazda okazje?
Cokolwiek, do 300 zł, a Ty dołóż sobie resztę na jakiś fajny aparacik.
600 zł to głupia cena, ni za dużo ni za mało. Ja do "kieszeni" kupilem nikona l20, spadal mi, pracowal w pyle - zero problemow z nim mialem.