PDA

Zobacz pełną wersję : Panasonic LX7



MariuszJ
18-07-2012, 11:59
http://www.optyczne.pl/5019-nowo%C5%9B%C4%87-Panasonic_Lumix_DMC-LX7_-_pierwsze_zdj%C4%99cia_i_pierwsze_wra%C5%BCenia.ht ml

...czyli penetrujemy dalej ślepą uliczkę. Niestety, wychodząc na ring, Panasonic znokautował się sam nie schylając się we framudze drzwi. Szkoda. Ciekawy jestem co na to kuzyn Olek - być może tym razem powie "pas", co by oznaczało że rozsądek wrócił do tej firmy.

qbic
18-07-2012, 13:21
Większość penetrowanych uliczek jest ślepych.

gavin
19-07-2012, 09:17
A po co w ten pierścień do przysłony? ;)

MariuszJ
19-07-2012, 09:22
A po co w ten pierścień do przysłony? ;)

Po co w ogole sterowanie przysloną... Chyba ze aparat ma dedykację: robienie memłaków...

MC_
20-07-2012, 18:29
Dużo lepiej by zrobili, gdyby pierścieniem można było regulować ostrość.

qbic
24-07-2012, 12:18
Dużo lepiej by zrobili, gdyby pierścieniem można było regulować ostrość.

W takim kompakcie to wystarczy dać 2 ustawienia, makro i nieskończoność :P

MC_
24-07-2012, 12:20
Mając EX1 całkowicie się z tym nie zgadzam.

qbic
24-07-2012, 13:10
Mając EX1 całkowicie się z tym nie zgadzam.

To był żart.