PDA

Zobacz pełną wersję : kradzież sprzętu



makiello
16-07-2012, 18:47
witam serdecznie wszystkich, pare dni temu zdarzyło sie włamanie na śląsku (konkretnie sosnowiec) i znikneło mi "troche" sprzętu. Gdyby ktoś mial styczność z którąś z tych rzeczy bardzo prosze o kontakt telefoniczny (500540279) bądź mailowy ([email protected]) :

obiektyw Fisheye nikkor 10.5/2.8 nr. seryjny 3...343

cechą charakterystyczną jest przebarwienie metalu pod soczewką, długość na oko 3,4 mm, szerokość 1. Zatyczka do niego zrobiona z obciętej półlitrowej mineralnej

- lampa nikon sb-900 nr. seryjny 2..6026

- aparat nikon d80 (zdezelowany dość konkretnie nr. seryjny 4...664

- laptop sony vaio model VGN-NW350F nr seryjny 27....37 30...00

pęknięta obudowa przy kamerze, na matrycy po lewej górnej stronie jeden wadliwy pixel.

- kamera Sony DCR-SX30


strata tego wszystkiego boli, więc jakby natknał sie ktoś na przedmiot z powyższej listy to bardzo prosze o kontakt.

rychu_cmg
16-07-2012, 18:50
dlaczego nie podałeś całych numerów seryjnych ?

AndrzejMirek
16-07-2012, 19:26
Również współczuje, ale to mogło zdarzyć się w każdym mieście. Pozostaje zgłosić na komendę i obserwować allegro i potrale fotograficzne..

wer
16-07-2012, 23:19
Złodziejom powinni ucinać ręce przy samej d... A Sosnowiec to nie Śląsk, to Zagłębie.

ropusz
17-07-2012, 01:12
Napisz, jak doszło do kradzieży to ostrzeżesz przy okazji innych.