PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot NIKONIARZY na Woodstocku?



rafal1980
16-07-2012, 14:47
Witam wszystkich zgromadzonych :)
W dalszym ciągu rozważam wyprawę na tegoroczną edycję Przystanka Woodstock ;)
Wybiera się ktoś z was? Okazji do wspólnego skosztowania regionalnego piwa nigdy za wiele :D

Cosnek
16-07-2012, 20:25
W zeszłym roku był taki temat i nawet się umawialiśmy ale nic z tego nie wyszło.

rafal1980
17-07-2012, 13:09
Do 3 razy sztuka, a tu można to załatwić już za drugim ;)

RobertMiernik
17-07-2012, 17:18
Jest sens jechać z aparatem bez akredytacji?

Czy to tylko towarzyskie zaproszenie...

rafal1980
17-07-2012, 17:24
Osobiście byłby to mój pierwszy Woodstock, a co do focenia bez akredytacji - z długim tele chyba można coś podziałać ;)
Wyprawa z nastawieniem fotograficznym, ale nic nie stoi na przeszkodzie dodania elementów zapoznawczo/towarzyskich ;)

shaddixx
17-07-2012, 22:27
Na woodstocku wszystko do zdjęć będzie ciekawsze od samych koncertów. Gwarantuje wam:)

RobertMiernik
17-07-2012, 22:29
Tak, ale słyszałem, że mimo luzu i w ogóle fotografowanie bez akredytacji ("czegokolwiek") jest niemile widziane...
(może ktoś z bywalców zaprzeczy tym plotkom?)

niezarejestrowany
17-07-2012, 22:59
Tak, ale słyszałem, że mimo luzu i w ogóle fotografowanie bez akredytacji ("czegokolwiek") jest niemile widziane...
(może ktoś z bywalców zaprzeczy tym plotkom?)

zaprzeczam. na woodstocku mnóstwo osób robi zdjęcia bez akredytacji i krzywda im się nie dzieje.

RobertMiernik
17-07-2012, 23:06
Hm, kolejna miejska legenda...
Może by się wybrać, myślałem o tym już od kilku lat...

Jedziesz?

shaddixx
17-07-2012, 23:42
akredytacja jest tylko fose pod sceną. Poza sceną możesz robić co chcesz. To otwarta przestrzeń, nie ma żadnych miejsc do weryfikacji uczestników.

NBA
18-07-2012, 00:28
Tak, ale słyszałem, że mimo luzu i w ogóle fotografowanie bez akredytacji ("czegokolwiek") jest niemile widziane...
(może ktoś z bywalców zaprzeczy tym plotkom?)

Zaprzeczam. Chętnie się spotkam. :)

KaleidoStar
18-07-2012, 08:59
Zaprzeczam. Chętnie się spotkam. :)

I ja zaprzeczam. Focić z tłumu można spokojnie, chociaż to mało wygodne, bo ciasno,a scena wysoka bardzo, więc trzeba sie mocno cofnąć.
Rok temu miejsce dla fotografów było do bani - rampa na krótkim boku sceny, lekko z tyłu. Świetnie fociło się plecy muzyków..naprawdę świetnie ;) Zobaczymy czy nasze sugestie coś dały i w tym roku będzie inaczej.

Jak mnie kto znajdzie, to zapraszam, odyzwać się :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/4626/dsc0439i.jpg)

(to zeszłoroczne zabawy międzykoncertowe ;] )

niezarejestrowany
18-07-2012, 13:29
Rok temu miejsce dla fotografów było do bani - rampa na krótkim boku sceny, lekko z tyłu. Świetnie fociło się plecy muzyków..naprawdę świetnie ;) Zobaczymy czy nasze sugestie coś dały i w tym roku będzie inaczej.


tak jest co roku i fajne zdjęcia można z tego miejsca też zrobić.

NBA
18-07-2012, 14:13
tak jest co roku i fajne zdjęcia można z tego miejsca też zrobić.

Ze sceny wszyscy mają zwykle te same zdjecia... ale akredytację prasową i możliwość wejścia na dużą scenę (nie zawsze się udaje) warto załatwić TYLKO dla jednego - by zobaczyć z góry wieczorem ten tłum. Kto widział wie i nie zapomni.

niezarejestrowany
18-07-2012, 14:19
Ze sceny wszyscy mają zwykle te same zdjecia... ale akredytację prasową i możliwość wejścia na dużą scenę (nie zawsze się udaje) warto załatwić TYLKO dla jednego - by zobaczyć z góry wieczorem ten tłum. Kto widział wie i nie zapomni.

i w dzień i w nocy, a nawet i rano.

costi
18-07-2012, 18:38
Też planuję się w tym roku wybrać.

mateo912
18-07-2012, 18:54
i ja również :)

krolewicz
19-07-2012, 00:44
tez planuje pojechać