Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Gdzie strumyk plynie z wolna... :)
romek257
16-07-2012, 13:32
Moze komus sie spodoba...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/2083/dsc3028w.jpg)
Panie, kadrowo nawet nawet, ale zycia brak na tej focie. Kontrastu by sie wiecej zdalo i kolorki podciagnac. Tak to fota wyglada jak wyprana.
romek257
16-07-2012, 15:19
Panie, kadrowo nawet nawet, ale zycia brak na tej focie. Kontrastu by sie wiecej zdalo i kolorki podciagnac. Tak to fota wyglada jak wyprana.
Zdjecie prosto z puszki jedynie zmiejszone, nie mam gdzie obrobic bo jestem na urlopie i to pewnie dlatego :)
grzegorzdz72
16-07-2012, 15:34
...ten żółty kolor wody na wodospadzie mnie zastanawia...
romek257
16-07-2012, 15:56
...ten żółty kolor wody na wodospadzie mnie zastanawia...
juz tlumacze... w gorach padalo dwa tygodnie bez przerwy i we wszystkich strumykach byla zolta woda a widac ja w tym obszarze zdjecia gdzie jest podswietlona sloncem. ot tajemnica :)
Tutaj bede autora bronil......ten zolty jest normalny, widywalem takie na gorskich rzekach wiele razy......a o zdjeciu juz powiedziano w pierwszym poscie.
Autorze, moja rada - rob na wakacjach material a pokazuj po powrocie;)
geralttt
17-07-2012, 18:33
O tak - obróbka to na spokojnie w domowym zaciszu i co najważniejsze - też musi być natchniona ! :)
Kurcze. Trochę natłok zieleni na te kwadratowe skały. Generalnie jest w porządku jak napisano "nawet, nawet", ale mnie nie porywa... :(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.