PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie do FB i dziwny problem



Strus
16-07-2012, 12:37
Od kilku dni mam problem z zalogowaniem się bądź wręcz otworzeniem strony logowania FB. Co ciekawe problem dotyczy tylko domowego PC. Z 2 telefonów, tableta i laptopa problemu nie ma. Z PCta otwieranie strony trwa wieczność. Wyczyściłem ciasteczka itp i niestety nic nie pomogło. Jakieś podpowiedzi ?

jacek.gold
16-07-2012, 12:51
olej face wchodź na forum nikoniarzy :D

mirekkania
16-07-2012, 13:11
A do logowania uzywasz może FireFoxa?
Miałem podobny problem FireFoxem kilka dni temu. Objawiało się to zwiechą programu, a po kilku, kilkunastu minutach wyskakiwał komunikat o błedzie javascriptu.
Pomogło odinstalowanie, usuniecie wszelkich katalogów Mozilli, które zostały po deinstalacji i ponowna instalacja najnowszej wersji programu.

sprychu
16-07-2012, 13:18
Ja mam to samo z FB, trwa to i trwa.
A co do Nikoniarzy - to wszystko elegancko śmiga (no może poza tym, że od pamiętnego przeskoku w czasie w zakładce "nowe posty" nie pokazuje niektórych wątków, a z poziomu pod-forów nie ma przy nich - tych wątkach - znaczka 'przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta').

Strus
16-07-2012, 14:33
Sprawdzałem z explorera i niestety jest to samo :( :( Uniemożliwia to praktycznie zalogowanie

Greg77
16-07-2012, 15:05
Sprawdzałem z explorera i niestety jest to samo :( :( Uniemożliwia to praktycznie zalogowanie

Zresetuj router w domu........powinno zadzialac.

AndrzejMirek
16-07-2012, 15:18
U mnie fb działa bezbłędnie, pewnie problem w systemie, wiruchów napchałeś :D

Strus
16-07-2012, 15:44
Wirusów nie mam i restart routera i modemu sprawy nie rozwiązał

qualin
16-07-2012, 15:54
A z innej przeglądarki próbowałes?

Greg77
16-07-2012, 18:37
A z innej przeglądarki próbowałes?

Pisal, ze tak.......mialem takli problem i restart routera rozwiazal problem.

di_
16-07-2012, 20:44
Ja miałem podobny problem. Próbowałeś http i https? U mnie problem wystąpił jak włączyłem w ustawieniach bezpieczeństwa, żeby łączyć się przez https, ale po jakiś dwóch tygodniach problem minął, mimo że protokołu już nie zmieniłem.

Władca Pixeli
17-07-2012, 04:26
Wejdź do DOS, wpisz
ipconfig /flushdns
i następnie ENTER

Sendilkelm
17-07-2012, 09:14
Wejdź do DOS

:wink:

Majek
17-07-2012, 09:51
Tylko nie wchodź do komputera, bo nie będziesz mógł wyjść, jak Pan Jappa... ;-)

Strus
17-07-2012, 17:10
Niestety nawet reinstalacja liska nie pomogła :( :( Nie mam kompletnie pomysłów

grudzinsky
18-07-2012, 19:12
przeinstaluj system z formatem C :)
ewentualnie sprawdz Safari :razz:

Strus
18-07-2012, 19:29
Zadziałało samo z siebie :)