PDA

Zobacz pełną wersję : Podgląd Live View.



m.luszczak
15-07-2012, 22:43
Witam, poszukuję jakiegoś rozwiązania z trybem LV. Jest jakaś możliwość oprócz drogich pilotów??

Michał Jędrak
16-07-2012, 10:47
Ale o co chodzi? W aparatach masz LV a pilot radiowy to chyba jakieś 50zł.

m.luszczak
17-07-2012, 19:10
w moim d2xs nie ma LV.

puciek
17-07-2012, 20:08
Ale w Twoim D5000 jest.

_Ocean_
17-07-2012, 21:22
Po Co Ci nerka? Twój sąsiad już ma. Wystarczy.