Zobacz pełną wersję : Szczeniaki do oddania- Trójmiasto.
Boryszuk
15-07-2012, 13:17
Hej!
Moja siostra znalazła dziś w Gdańsku 4 szczeniaki (3 suczki, jeden pies) i szuka dobrych ludzi chętnych do przygarnięcia psiaków pod swoje skrzydła. Sama niestety ze względu na mieszkanie w bloku, posiadanego już psa i ciążę (swoją) nie może ich zostawić. Dlatego zwracam się do Was z apelem o popytanie wśród znajomych.
Psiaki są wygłodzone i zapchlone, po pierwszej wizycie u weterynarza.
Niestety to temat jeden z wielu, zbyt często zdarzają się takie sytuacje.
Ogłoszenie oczywiście otwarte jest dla ludzi z całej Polski. Odbiór niestety musiałby być raczej osobisty. Niedługo pojawią się zdjęcia i zostanie utworzone wydarzenie na mordoksiążce.
Moze na FB to wrzuccie jeszcze.
Biedne maluszki, ale jako, ze male maja spore szanse na adopcje.
Boryszuk
15-07-2012, 13:35
Juz jest wydarzenie na FB, niedlugo pojawia sie zdjecia.
Prosze Was o udostepnianie, nawet jezeli sami nie mozecie przygarnac psiaka.
http://m.facebook.com/#!/events/411075922271975?__user=1649013153 (nie wiem czy wklejam dobry link bo z komorki wklepuje)
Boryszuk
15-07-2012, 14:39
Pojawiły się i zdjęcia :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318770_464248656927835_855320667_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/426898_464248896927811_1152231717_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315489_464249820261052_458624488_n.jpg)
Co za bestia porzuciła te maluszki (bo raczej się na ulicy nie urodziły - nie było przy nich matki).
Mam nadzieję, że znajdą swoje domki, tak jak sunia, o której pisałam -> http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210018
Niestety to temat jeden z wielu, zbyt często zdarzają się takie sytuacje.
No właśnie. Borys, i teraz rozumiesz, dlaczego z Agą i Wojtkiem próbowaliśmy Ci wytłumaczyć, dlaczego nie powinno się kupować psów z pseudo, tylko przygarnąć psiaka ze schroniska lub kupić z prawdziwej hodowli? Za dużo jest psów, za dużo jest porzucanych.
PS To maleństwo na trzecim zdjęciu jest cudowne!
Śliczne psiaki - aż żal że zostały porzucone..
Borys, podaj nazwę wydarzenia na FB, bo ten link, co podałeś, to prowadzi do strony głównej i to jeszcze w wersji mobilnej. A tak, to będzie można poz nazwie wyszukać.
Boryszuk
15-07-2012, 17:11
Ten powinien prowadzić w odpowiednie miejsce
Pieski do przygarnięcia (http://www.facebook.com/events/411075922271975/)
Kasandra
15-07-2012, 17:44
Ojej jakie maleństwa;(((((((
Dobrze, że już chociaż potrafią same jeść.
Przekazalem dalej, moze ktos sie znajdzie
Boryszuk
24-07-2012, 13:57
Wszystkie psiaki znalazly juz domy. W imieniu mojej siostry dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli naglosnic akcje.
Super wiadomość. Bo psiaki przeurocze. Ciekawe, co z nich wyrośnie. :-)
miron19j
24-07-2012, 14:21
Super wiadomość. Bo psiaki przeurocze. Ciekawe, co z nich wyrośnie. :-)
z tego na ostatnim zdjęciu to zapewne jakaś groźna bestia. ;-)
Super, że znalazły swój dom.
z tego na ostatnim zdjęciu to zapewne jakaś groźna bestia. ;-)
Tak, co jak do Ciebie dopadnie, jak się dorwie, to na śmierć zaliże... ;-) Znam ten typ bestii, mam taki jeden egzemplarz. :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.