routine
13-07-2012, 22:37
Śmieszny temat, wiem, ale mam z owym autoportretem problem.
Mianowicie - miałam fajny pomysł na zdjęcia ze mną w roli głównej. Namęczyłam się, napociłam, makijaż mi spłyną i żadnych efektów. :P Aparat na statywie, ofc., ja staram się przybierać modelinowe pozy, ale ostrości nie ma. :< Próbowałam ustawić ją na manualu, bo AF to w ogóle byłaby porażka pewnie... No ale na jakim punkcie mam ją ustawić, skoro mnie w tym miejscu NIE ma? Banał, wiem, ale mnie to zastanawia. :D Jak to zrobić?!
Nie wiem, czy dział dobry wybrałam. :x
Mianowicie - miałam fajny pomysł na zdjęcia ze mną w roli głównej. Namęczyłam się, napociłam, makijaż mi spłyną i żadnych efektów. :P Aparat na statywie, ofc., ja staram się przybierać modelinowe pozy, ale ostrości nie ma. :< Próbowałam ustawić ją na manualu, bo AF to w ogóle byłaby porażka pewnie... No ale na jakim punkcie mam ją ustawić, skoro mnie w tym miejscu NIE ma? Banał, wiem, ale mnie to zastanawia. :D Jak to zrobić?!
Nie wiem, czy dział dobry wybrałam. :x