PDA

Zobacz pełną wersję : nasi robią karierę



miron19j
10-07-2012, 21:50
pamiętacie człowieka yassiek z freelancera? Pytanie raczej do starszych stażem forumowiczów.
W ostatnim numerze Foto jest z nim wywiad, o fotografowaniu tańca

ekonet
10-07-2012, 22:02
pamiętacie człowieka yassiek z freelancera? Pytanie raczej do starszych stażem forumowiczów.
W ostatnim numerze Foto jest z nim wywiad, o fotografowaniu tańca
No właśnie kojarzę go z teatrem ruchu, dobrze pamiętam?

miron19j
10-07-2012, 22:05
No właśnie kojarzę go z teatrem ruchu, dobrze pamiętam?

tak, to ten sam. Dokładnie to z teatrem tańca. Fajne zdjęcia pokazuje

e=mc2
10-07-2012, 23:05
Fajnie, że tacy ludzie się wybijają.
http://yassiek.com/

A w pierwszej chwili czytając tytuł wątku wystraszyłem się, że andrzej_laskowski zatrudnił się w policji ;-) :-D

thorcik
31-07-2012, 08:56
Odkopię bo yassiek dalej wymiata, teraz trafił na Nikon Pro (http://www.nikon.pl/pl_PL/pro/Galerie/Galeria_NPS/2011/Janusz_Matuszewski.page).

mycza
31-07-2012, 15:48
Odkopię bo yassiek dalej wymiata, teraz trafił na Nikon Pro (http://www.nikon.pl/pl_PL/pro/Galerie/Galeria_NPS/2011/Janusz_Matuszewski.page).

Fajnie, że yassiek ma Nikon Pro galerię, zdjęcia są extra:)

thorcik
31-07-2012, 16:05
Fajnie, że yassiek ma Nikon Pro galerię, zdjęcia są extra:)

Ano, miazga :)