PDA

Zobacz pełną wersję : Oszczędności - badania do doktoratu - prośba o wypełnienie ankiety



Qiubag
08-07-2012, 11:34
Cześć,
znajoma robi aktualnie badania do doktoratu dotyczącego oszczędności i konkurencji na rynku produktów oszczędnościowych.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni, jakby komuś chciało się wypełnić ankietę. Ma 25 pytań razem z metryczką i nie powinna zająć dłużej niż 5-7minut. Ankieta nie ma celów komercyjnych, jest w pełni anonimowa, a jej wyniki posłużą do analizy sposobów oszczędzania i opinii na temat produktów finansowych.
Poniżej wrzucam linka:
https://paxonta.com/ankieta/konkurencja-na-rynku-oszcednosci/cId/df18e308a841dffaaf32cb6e74c709a6770b8892

Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy wypełnią :)

ozzy
08-07-2012, 11:40
A znajoma sie jakoś nazywa? Na jakiej uczelni robi doktorat? Kto jest promotorem? Jaki jest tytuł pracy?

ajt
08-07-2012, 11:45
A znajoma sie jakoś nazywa? Na jakiej uczelni robi doktorat? Kto jest promotorem? Jaki jest tytuł pracy?

Przecież napisał, że ankieta jest w pełni anonimowa :)

Qiubag
08-07-2012, 11:57
Przecież napisał, że ankieta jest w pełni anonimowa :)
Haha, można na Was liczyć :D

Znajoma się nazywa Ewa Wójcik, doktorat robi na Akademii Ekonomicznej w Katowicach (tudzież Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, bo bodajże w tym roku się przemianowali tak jak reszta akademii), promotorem jest prof. UE dr hab. Janina Harasim, a dokładnego tematu nie znam, ale właśnie wysłałem maila z zapytaniem :)

Temat pracy dla zainteresowanych: "Konkurencja między instytucjami finansowymi w zakresie pozyskiwania oszczędności ludności w Polsce"

Cosnek
09-07-2012, 12:16
Przerwałem w połowie, strasznie "ciężka" ta ankieta.

Plastek01
09-07-2012, 13:33
Ja też, niestety, odpuściłem. Ale trochę z innych względów, niż kolega. Po prostu brakuje mi odpowiedzi przy niektórych pytaniach i dlatego nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie. Już prawie na początku, w 3 pytaniu nie mam możliwości odpowiedzieć zgodnie z prawdą, więc moja ankieta nie byłaby miarodajna.

amirez
09-07-2012, 14:25
Ciężko będzie. Ankieta dotyka drażliwej sfery finansowej.
Ciężko będzie mieć gwarancję rzetelności. Sądzę, iż "logistyka" pytań zawiedzie.
2 i 3 pytanie wali z grubej rury ;)
Odpuściłem.

Rafał_Sz
09-07-2012, 15:22
Będę chamski, przepraszam :). Z takich bzdur robi się doktoraty?

Grzybu
09-07-2012, 15:45
Będę chamski, przepraszam :). Z takich bzdur robi się doktoraty?
Podejrzewam że doktoraty nawet nie z takich bzdur* się robi.

*Mnie też temat wydaje się bardziej na pracę mgr niż dok, ale z drugiej strony pomyślałem sobie, że nie "siedzę" w tej dziedzinie i tak naprawdę to nie mam pojęcia jakie doktoraty pisze się z ekonomii.
W sumie jak badania łyknie jakieś czasopismo z listy filadelfijskiej to czemu nie?

Swoją drogą to Polacy chyba nie lubią się dzielić informacjami o zarobkach i oszczędnościach.

Onsajt
09-07-2012, 15:59
Swoją drogą to Polacy chyba nie lubią się dzielić informacjami o zarobkach i oszczędnościach.

A jakie nacje lubią?

Grzybu
09-07-2012, 16:05
A jakie nacje lubią?
Nie wiem, niestety nie mam bliskich znajomych innych narodowości, żeby to sprawdzić.

Rafał_Sz
09-07-2012, 16:15
A jakie nacje lubią?
Takie? ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://foto.get.studio.wp.pl/s,vhs,n,61814630,f,5401112452378062204516371_pres. jpg)

siona
09-07-2012, 16:46
przesadzacie
ankieta jest bez problemu do ogarnięcia a i wyciągnięcie informacji o was na podstawie tej ankiety jest możliwe tylko teoretycznie możliwe.
co do treści - spójrzcie na temat - ankieta odnosi się do konkurencji między instytucjami finansowymi

Onsajt
09-07-2012, 16:48
Takie? ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://foto.get.studio.wp.pl/s,vhs,n,61814630,f,5401112452378062204516371_pres. jpg)

Tu akurat chyba chodzi o odrobinę nachalne wyeksponowanie swojej przynależności religijnej - tak ja to widzę:)

fotograf58
09-07-2012, 22:46
zrobione

Paulincia89-16
10-07-2012, 12:10
Ode mnie też poszła :)

Qiubag
16-07-2012, 19:23
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy mimo wszystko zdecydowali się pomóc :)
Nie wpadłbym na to, że temat będzie przyczółkiem aż takiej dyskusji. Zgodzę się, że może on być drażliwy, natomiast wydaje mi się, że ankieta nie jest "nahalna" w żadnym z pytań, a w razie czego można ominąć te niepożądane.

Do jutra jeszcze zbieramy respondentów poprzez portal Paxonta, później będzie ona zamykana i zostanie tylko garstka papierowych wersji do "wklepania". Także jeśli ktoś jeszcze chciałby pomóc to będziemy wdzięczni :)
Pozdrawiam!