PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocnik do sesji portretowej w Wawie



Dino1984
08-07-2012, 08:31
Hej,

Jako wannabe fotograf chciałbym się nauczyć fotografii portretowej. Teoria teorią, ale bez praktyki się nie obejdzie, dlatego chętnie wystąpię w roli pomocnika/statywu do blendy/parzyciela kawy/etc. w sesji portretowej. Może być plener, może być studio (nawet chętniej studio, ale nie będę marudził), byleby się czegoś nauczyć. Gdyby ktoś z doświadczonych koleżanek i kolegów planował taką sesją w Warszawie i okolicach, potrzebował dodatkowej pary rąk, albo po prostu chciał się podzielić wiedzą i doświadczeniem to proszę o info na PW. Jeśli chodzi o terminy to, ze względu na pracę jestem dostępny późnymi popołudniami i w weekendy.

Dino1984
09-07-2012, 09:56
Nikt nie robi portretów, czy nikt nie chce się podzielić wiedzą? :)

rafulec
09-07-2012, 10:08
proponuje zacząć praktykę korzystając z urody koleżanek, sąsiadek ;)
chyba że masz jakiś budżet na naukę, idź na warsztaty,

edit: zapisz się do jakieś foto grupy regionalnej, koledzy może podzielą się z Tobą doświadczeniem

powodzenia ;)

Dino1984
09-07-2012, 11:30
Z tego co widziałem to grupa regionalna dla Wawy jest grupą-widmo.... :/

rafulec
09-07-2012, 23:19
nie załamuj się, jak pisałem wcześniej
zostają Ci koleżanki i sąsiadki ;)

Dino1984
10-07-2012, 05:55
I to jest właśnie powód do załamania się :P

mini21
10-07-2012, 09:40
Dino1984 - jakieś 2 miesiące temu miałem podobny problem.
Szukałem kogoś, kto by mnie przygarnął i przekazał trochę swojej wiedzy.
I udało się!

Jednak poszukiwania radziłbym zacząć na trochę innym forum - takim bardziej skierowanym do modelek (przynajmniej ja tam znalazłem), a sądzę, że ktoś cię przygarnie.
Czasem zdarzają się nawet oferty, gdzie fotograf szuka asystenta.

marszull
10-07-2012, 11:06
Dino1984 a jak poznymi popoludniami?

Dino1984
10-07-2012, 13:01
Pracę kończę o 17:00 na Marynarskiej, więc zależnie od miejsca gdzie miałbym dojechać trzeba doliczyć trochę czasu.