PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografowanie kropelek - jak uzyskać podobne efekty?



fil_ftp
06-07-2012, 14:06
Cześć.
O fotografowaniu kropelek spadających do wody było już wiele razy, sam też technikę znam, bawiłem się tym. Ale jak uzyskać efekty podobne do tych prezentowanych w linku:

http://www.swiatobrazu.pl/heinz-maier-mistrzowska-fotografia-kropli-wody-26910.html

Chodzi mi o kształt "rozprysków". Macie jakieś pomysły jak to wszystko poustawiać, aby kropla spadająca do wody dała taki efekt?

Tylko nie odsyłacie mnie do tutoriali, że bierzemy miskę, nalewamy wodę, nad tym wieszamy jakąś kroplówkę, odpowiednio oświetlamy, ustawiamy tło, ewentualnie barwimy wodę. Bo ja to wszystko wiem :P.

Art Erie
06-07-2012, 14:46
http://strobist.blogspot.com/2011/11/heinz-maiers-insanely-beautiful-water.html

shaolin
06-07-2012, 14:46
Ten ziomek uzywa sprzetu do strzelania kroplami za 2mlnOjro :mrgreen:

EDIT: Art byl szybszy :D bo wlasnie wrzucalem linka... :D

fil_ftp
06-07-2012, 15:18
To ja pierdzielę taką zabawę... :P
Dzięki!