zawodnique
06-07-2012, 12:22
Witam!
Zrobiłem zdjęcie ptaka ale nie mogę rozpoznać co to jest. Zdjęcie zrobione dzisiaj, przy stadionie im. Edmunda Szyca (były stadion Warty Poznań). Był wielkości Szpaka (może troszkę większy) i siedział w miejscu gdzie latało spore stado Szpaków.
Zdjęcia (https://picasaweb.google.com/108344498674467738919/Ptak?authkey=Gv1sRgCKvg7eHw97nYpQE#576199584639604 6722)
Niestety innych (lepszych) ujęć nie mam.
Ktoś wie co to jest?
pozdrawiam
Zrobiłem zdjęcie ptaka ale nie mogę rozpoznać co to jest. Zdjęcie zrobione dzisiaj, przy stadionie im. Edmunda Szyca (były stadion Warty Poznań). Był wielkości Szpaka (może troszkę większy) i siedział w miejscu gdzie latało spore stado Szpaków.
Zdjęcia (https://picasaweb.google.com/108344498674467738919/Ptak?authkey=Gv1sRgCKvg7eHw97nYpQE#576199584639604 6722)
Niestety innych (lepszych) ujęć nie mam.
Ktoś wie co to jest?
pozdrawiam