PDA

Zobacz pełną wersję : Radwańska w finale!



prz3mo
05-07-2012, 15:24
:)

http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Radwanska-Kerber-na-zywo,wid,14733330,wiadomosc.html

rooner
05-07-2012, 15:27
No i tyle w temacie:)

Majek
05-07-2012, 15:31
Zuch dziewczyna!

Greg77
05-07-2012, 15:33
Jak nie pilkarze to tenisisci......brawo!
Trzymam kciuki!

Majek
05-07-2012, 15:36
Z kim zagra w finale? Z Azarenką?

Sendilkelm
05-07-2012, 15:36
Ale mecz był bardzo ładny, odkąd się wkurzyła po przełamaniu Kerber na 3:1 to nie oddała w tym secie już nic. Później wystarczyło jedno przełamanie żeby postawić kropkę nad i :)

Gratulacje

EDIT:
Finał moim zdaniem z Williams, ale pożyjemy zobaczymy.

GeparD
05-07-2012, 15:36
zaraz zaczyna sie Williams vs Azarenka

Sendilkelm
05-07-2012, 15:38
zaraz zaczyna sie Williams vs Azarenka

15-15 już się zaczęło ;)

Majek
05-07-2012, 15:38
Ok, właśnie teraz zerknąłem na stronę Wimbledonu. Z Williams już kiedyś wygrała, od Azarenki na razie tylko dostawała wciry. Mogłaby Williams wejść do finału. ;-)

GeparD
05-07-2012, 15:39
Oglądam poprzez BBC iPlayer więc pewnie jest jakiś poślizg czasowy - proszę o nie uprzedzanie faktów :)

Sendilkelm
05-07-2012, 15:40
Ok, właśnie teraz zerknąłem na stronę Wimbledonu. Z Williams już kiedyś wygrała, od Azarenki narazie tylko dostawała wciry. Mogłaby Williams wejść do finału. ;-)

Psychologicznie byłoby chyba lepiej, ale Serena jest coraz mocniejsza po przerwie :/ Już wróciła na wysokie miejsce w rankingu.

Majek
05-07-2012, 15:42
O, a właśnie Agnieszka wskoczyła na 3 miejsce w WTA. :-) Serena jest dalej na 6.

sprychu
05-07-2012, 15:52
Ok, właśnie teraz zerknąłem na stronę Wimbledonu. Z Williams już kiedyś wygrała, od Azarenki narazie tylko dostawała wciry. Mogłaby Williams wejść do finału. ;-)

Nawet nie raz wygrała z Williams, ale raczej z Venus, z Sereną chyba się jednak nie zdarzyło (no chyba że się mylę).
Tak czy inaczej trzeba być dobrej myśli i ściskać kciuki, z kim by miała nie grać


O, a właśnie Agnieszka wskoczyła na 3 miejsce w WTA. :-) Serena jest dalej na 6.

Już wcześniej była trzecia. Dziś już zapewniła sobie 2 miejsce po Wimbledonie, a jak w finale zagra z Sereną i wygra, to będzie pierwsza od poniedziałku :D

GeparD
05-07-2012, 15:56
O, a właśnie Agnieszka wskoczyła na 3 miejsce w WTA. :-) Serena jest dalej na 6.

Jest na tym miejscu już od dłuższego czasu. Na stronie WTA ranking jest z dnia 25 czerwca. Jeśli się nie mylę, to przejście do finału dało już jej awans na 2. pozycję.

EDIT: sprychu byl szybszy :)

Sendilkelm
05-07-2012, 15:59
Nawet nie raz wygrała z Williams, ale raczej z Venus, z Sereną chyba się jednak nie zdarzyło (no chyba że się mylę).
Tak czy inaczej trzeba być dobrej myśli i ściskać kciuki, z kim by miała nie grać

Już wcześniej była trzecia. Dziś już zapewniła sobie 2 miejsce po Wimbledonie, a jak w finale zagra z Sereną i wygra, to będzie pierwsza od poniedziałku :D

Z Sereną grała 2 razy i obydwa przegrała.

Majek
05-07-2012, 16:00
No dobra... Ja tak na bieżąco tego nie śledzę. Tyle, co gdzieś tam mi mignie przed oczami. Ostatnio zarejestrowałem, że była czwarta. Z tymi Willmiasami, to też racja. Wygrywała z Venus. Ale co tam... Nieważne która, obie brzydkie, jak noc... ;-)

Sendilkelm
05-07-2012, 16:03
No dobra... Ja tak na bieżąco tego nie śledzę. Tyle, co gdzieś tam mi mignie przed oczami. Ostatnio zarejestrowałem, że była czwarta. Z tymi Willmiasami, to też racja. Wygrywała z Venus. Ale co tam... Nieważne która, obie brzydkie, jak noc... ;-)

Tyle, że Venus odpadła w 1 albo 2 rundzie już (nie pamiętam - chyba w 1) :/

No i Serena jest na 6 miejscu, ale nie ma jeszcze kompletu punktów. Jak się ma przerwę to się liczą inaczej niż na zakładkę za poprzedni rok, ale tak czy siak nie ma kompletu z turniejów, których jeszcze nie było. A Aga ma.

sprychu
05-07-2012, 16:09
Z Sereną grała 2 razy i obydwa przegrała.

Czyli dobrze kojarzę, że z Sereną jednak jej się wygrać nie zdarzyło.
A w finale z kim by nie zagrała, to nie oszukujmy się, faworytką na pewno nie będzie.
Choć z drugiej strony, gdyby zawsze mieli wygrywać ci więksi i silniejsi, to po co sport i rywalizacja?
Dlatego nie ma co za wiele o tym myśleć, trzeba kibicować i mocno ściskać kciuki

Sendilkelm
05-07-2012, 16:12
Czyli dobrze kojarzę, że z Sereną jednak jej się wygrać nie zdarzyło.
A w finale z kim by nie zagrała, to nie oszukujmy się, faworytką na pewno nie będzie.
Choć z drugiej strony, gdyby zawsze mieli wygrywać ci więksi i silniejsi, to po co sport i rywalizacja?
Dlatego nie ma co za wiele o tym myśleć, trzeba kibicować i mocno ściskać kciuki

Właśnie... :) Trzymajmy kciuki!

GeparD
05-07-2012, 17:18
wiec mecz z Williams
6-4 7-6

sprychu
05-07-2012, 17:19
No to mamy finał Radwańska - Williams.
I niech moc będzie z nami :D

edit - ktoś był pierwszy :p

Rafał_Sz
05-07-2012, 17:23
Się narobiła, se ma. :)

Brawo!

Majek
05-07-2012, 17:40
Choroba, może jednak być ciężko... Trzymajmy kciuki.

prz3mo
05-07-2012, 18:24
Choroba, może jednak być ciężko...

Jakby nie było to jest finał :)

frostic
07-07-2012, 14:10
za godzinę się zacznie....
Wie ktoś gdzie finał leci na żywo? Tv lub w sieci.

shaolin
07-07-2012, 14:14
Na pewno bedzie na 五星体育 :D az sobie obejrze :D

EDIT: http://meczyki.pl/ tu tez pewnie bedzie jak ktos nie ma chinskiej tv :D ;)

Jacek5001
07-07-2012, 14:15
za godzinę się zacznie....
Wie ktoś gdzie finał leci na żywo? Tv lub w sieci.

Z tego co wyczytałem to napewno Polsat Sport..

sprychu
07-07-2012, 14:20
A tutaj powinieneś jakiegoś stream'a znaleźć http://www.drhtv.com.pl/transmisja-6469.html

eristoff
07-07-2012, 14:48
polecam weeb.tv --> polsat sport

Boryszuk
07-07-2012, 14:50
za godzinę się zacznie....
Wie ktoś gdzie finał leci na żywo? Tv lub w sieci.

BBC HD transmituje w 3D :D

GeparD
07-07-2012, 15:05
Patrz co byś w oko piłka nie dostał ;)

Zaczynamy!!!

rychu_cmg
07-07-2012, 15:09
Specjalnie wykupiłem dostęp do Ipla Sport. Jakość HD i nic nie tnie.

eristoff
07-07-2012, 15:09
na cyfrze + BBC HD nie pokazuje.

Komentatorzy na polsat sport chyba umrą do końca meczu. Tak męcząco komentują

GeparD
07-07-2012, 15:14
Na szczęście oglądam na BBC.

Boryszuk
07-07-2012, 15:17
BBC HD nie pokazuje.

Teraz jest F1, tenis zacznie sie o 14.30 (15.30 u Was ). Tymczasem na BBC ONE jest transmisja ale nie 3D ;)

GeparD
07-07-2012, 15:23
Pierwszy set 0:2 dla Williams

shaolin
07-07-2012, 15:24
Borsuk juz sie tak nie chwal, ze masz tyle kanalow ;)

Cos mi sie wydaje, ze Serena to szybko skonczy... chociaz sporo sie myli. I obym ja sie mylil :D

Boryszuk
07-07-2012, 15:27
Pierwszy set 0:2 dla Williams

Na szczescie sety sa troche dluzsze niz tylko w gemy :-P

GeparD
07-07-2012, 15:28
Na to wyglada shao. Już mamy 0:3

sprychu
07-07-2012, 15:29
Na razie Radwańska gra taktycznie, na wymęczenie przeciwniczki;-) W drugim secie Serena nie wytrzyma kondycyjnie, i już będzie jak z górki;-)

eristoff
07-07-2012, 15:32
BBC HD na cyfra + leci jakiś dziwny film EMMA

GeparD
07-07-2012, 15:34
Będę pesymista. 0:4 nie wróży szczęśliwego dla nas zakończenia.

foto4deg
07-07-2012, 15:34
IMHO dziś wygra Serena - już 0:4, Radwańska popełnia zbyt dużo błędów - szkoda...kurcze, nigdy nie grałem w tenisa, ale wydaje mi się, że Radwańska jakby czasami nie miała siły biegać..

manfred
07-07-2012, 15:36
Pachnie afroamerykańskim łomotem

GeparD
07-07-2012, 15:37
Zobaczcie z jaka siła Williams odbija piłkę. Aga ma problem z odbiorem. I nie chodzi tu tylko o serw. Właśnie skończył się się game i mamy 0:5

shaolin
07-07-2012, 15:38
Tez bys mial problem z odbiorem jakby Pudzian zagrywal :D a Serena to wlasnie taki czarny Pudzian :D

foto4deg
07-07-2012, 15:39
Aga chyba za bardzo się denerwuje...ponoszą ją emocje, jak jej coś nie wyjdzie, to kręci zaraz nosem.

GeparD
07-07-2012, 15:40
Ja myśle ze jakby pudzian zagrywał to by mi się odbiór wyłączył po pierwszym serwie ;)

shaolin
07-07-2012, 15:42
Ja myśle ze jakby pudzian zagrywał to by mi się odbiór wyłączył po pierwszym serwie ;)

Jakbys dostal pilka w glowe to na pewno by sie wylaczyl :twisted:


Aga chyba za bardzo się denerwuje...ponoszą ją emocje, jak jej coś nie wyjdzie, to kręci zaraz nosem.

Mloda jest, to ja nosi...

shaddixx by sie przydal bo to on chyba najlepiej ogarnia tenisa na forum :D to taka nasza mala Serena :D

Boryszuk
07-07-2012, 15:44
Jest kontaktowy!

GeparD
07-07-2012, 15:44
No nareszcie. 1:4

foto4deg
07-07-2012, 15:44
yee!!:)

Boryszuk
07-07-2012, 15:44
No nareszcie. 1:4

5

foto4deg
07-07-2012, 15:48
Zanućmy naszą pieśń "Nic się nie stało, Agnieszka nic się nie stało!"

shaolin
07-07-2012, 15:48
Troche za szybko teraz poszlo...

shaolin
07-07-2012, 16:25
Radwanska sie zaczyna odgryzac, mam nadzieje ze nie jest za pozno ;)

foto4deg
07-07-2012, 16:45
Jestem pełen podziwu dla Agnieszki :) Przestała mruczeć pod nosem i proszę! Oby tak dalej! Go Aga!

foto4deg
07-07-2012, 16:55
i mamy 1:1 :D

oge
07-07-2012, 16:58
Brawo !!!

shaolin
07-07-2012, 16:59
Ladnie :D ale to znak, ze u mnie jest przesuniecie o jakies 45-60s :D

Greg77
07-07-2012, 17:02
shao....to odleglosc:D Albo cenzura musi najpierw sprawdzic co i jak.......swoja droga jakas madra pani sie nie popisala w BBC i powiedziala glupi zart, ze ten mecz potrwa krucej niz obrona Polakow w 1939......niesmaczne!

shaolin
07-07-2012, 17:08
i powiedziala glupi zart, ze ten mecz potrwa krucej niz obrona Polakow w 1939......niesmaczne!

To tez bylo niesmaczne z Twojej strony... ;) ale faktycznie pani sie nie popisala... :evil:

Radwanska chyba sie uspokoila i teraz gra jak trzeba.

EDIT: Chyba sie pospieszylem... :D

Greg77
07-07-2012, 17:18
EDIT: Chyba sie pospieszylem... :D

Chyba jednak nie:D

foto4deg
07-07-2012, 17:19
Kurcze, ale Serena wymiotła gema 4 asy...

Greg77
07-07-2012, 17:28
:(

GeparD
07-07-2012, 17:31
Ostatni gem? Oby nie. Ale Williams na serwisie więc co, 4 asy?

shaolin
07-07-2012, 17:31
Greg to wszystko przez Ciebie :D

GeparD
07-07-2012, 17:34
Ehhhh te asy :(

foto4deg
07-07-2012, 17:35
kurde..

GeparD
07-07-2012, 17:35
Koniec. Ale nasza Aga druga więc nie jest tak źle!!!! BRAWO

shaolin
07-07-2012, 17:36
Ano nie jest zle! Przynajmniej nie bylo do jednej bramki, a moze rakiety :D

Greg77
07-07-2012, 17:37
Starala sie;)

GeparD
07-07-2012, 17:38
Podobno pierwszego Grand Slam się nie wygrywa, więc tradycja podtrzymana :)

rychu_cmg
07-07-2012, 17:39
"To jest łymbledon".

ASAHI
07-07-2012, 17:39
Szkoda, blisko było..

shaolin
07-07-2012, 17:41
Ciekawe ile teraz hejtow w necie poleci w strone Radwanskiej za to, ze przegrala :D w koncu na 'kibicow' w Polsce zawsze mozna liczyc :D

I ja, jako wielki znawca tenisa (czyt. to moj pierwszy obejrzany w calosci mecz tenisowy w zyciu :twisted:), oceniam calosc na bardzo najs.

EDIT: Milo, ze Serena pochwalila Radwanska, ale niemilo ze pan Williams ma Canona :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

paul.g.85
07-07-2012, 17:45
tzw. kibic sukcesu? ;)


edit: A ojciec canonem foci :D

gregter48
07-07-2012, 18:29
Podczas wywiadu nie powinna miec w buzi gume, czy cos tam na gardlo i na kazdym turnieju gratuluje sie osobie wygrania finalu - tu tego zabraklo - .

frostic
07-07-2012, 18:35
"Stary Murzyn rację miał. Isia, Isia, Oj..."

Szkoda trochę ale było naprawdę ok.

pokerist
07-07-2012, 18:35
Blisko było ? Serena niestety ja zmiazdzyla siłą, serwisem. Owszem drugiego seta wygrala ale tez nie po swojej grze tylko po bledach Sereny ktora miala cały kort i w ...out... Kiedy Serena grała Swoje Isia nie mogła ustukać na gem.
Niestety taka prawda Isia jest 2 rakieta ale do prawdziwej rakiety z pierwszej 10 duzo brakuje. Obecnie tenis jak zauwazyło wiele byłych gwiazd jest na niskim poziomie. Kiedys taka Graf, seles, Hingis czy Davenport to była prawdziwa nr 1-2. Lały az milo bylo patrzec, te serwisy ala balonik czy przebitki bez sily w srodek kortu wolaja o pomste do nieba. Serena 10 pilek z czego 9 po liniach , Isia 10/10 w srodek kortu i liczy na blad. Wystarczy statystyki przegladnac zwycieskich pilek miazdzaca przewaga Sereny a nie blisko...
Rozumiem entuzjazm bo długo nie mielismy tka wysoko Polki ale trzeba patrzec realnie do najlepszych jej daleko. Nawet podstarzala Sharapova leje ja niemilosiernie. :)

sprychu
07-07-2012, 18:50
Blisko było ? Serena niestety ja zmiazdzyla siłą, serwisem. Owszem drugiego seta wygrala ale tez nie po swojej grze tylko po bledach Sereny ktora miala cały kort i w ...out... Kiedy Serena grała Swoje Isia nie mogła ustukać na gem.
Niestety taka prawda Isia jest 2 rakieta ale do prawdziwej rakiety z pierwszej 10 duzo brakuje. Obecnie tenis jak zauwazyło wiele byłych gwiazd jest na niskim poziomie. Kiedys taka Graf, seles, Hingis czy Davenport to była prawdziwa nr 1-2. Lały az milo bylo patrzec, te serwisy ala balonik czy przebitki bez sily w srodek kortu wolaja o pomste do nieba. Serena 10 pilek z czego 9 po liniach , Isia 10/10 w srodek kortu i liczy na blad. Wystarczy statystyki przegladnac zwycieskich pilek miazdzaca przewaga Sereny a nie blisko...
Rozumiem entuzjazm bo długo nie mielismy tka wysoko Polki ale trzeba patrzec realnie do najlepszych jej daleko. Nawet podstarzala Sharapova leje ja niemilosiernie. :)

... a potem przyszły siostry Williams i lały tę Twoją ścisłą, faktyczną czołówkę aż furczało, i w tenisie nastała era bum-bum
A 2 miejsce ma, bo gra równo, to też umiejętność. Nikt nie mówi poza tym, że jest najlepsza, ale Ty mimo wszystko jej umniejszasz i jesteś dla niej niesprawiedliwy

A co do Sharapowej, to zdaje się, że przegrała z Agą w Miami w finale w tym roku...

siona
07-07-2012, 19:00
Blisko było ? Serena niestety ja zmiazdzyla siłą, serwisem. Owszem drugiego seta wygrala ale tez nie po swojej grze tylko po bledach Sereny ktora miala cały kort i w ...out... Kiedy Serena grała Swoje Isia nie mogła ustukać na gem.
Niestety taka prawda Isia jest 2 rakieta ale do prawdziwej rakiety z pierwszej 10 duzo brakuje. Obecnie tenis jak zauwazyło wiele byłych gwiazd jest na niskim poziomie. Kiedys taka Graf, seles, Hingis czy Davenport to była prawdziwa nr 1-2. Lały az milo bylo patrzec, te serwisy ala balonik czy przebitki bez sily w srodek kortu wolaja o pomste do nieba. Serena 10 pilek z czego 9 po liniach , Isia 10/10 w srodek kortu i liczy na blad. Wystarczy statystyki przegladnac zwycieskich pilek miazdzaca przewaga Sereny a nie blisko...
Rozumiem entuzjazm bo długo nie mielismy tka wysoko Polki ale trzeba patrzec realnie do najlepszych jej daleko. Nawet podstarzala Sharapova leje ja niemilosiernie. :)

moim zdaniem mylisz się bardzo - oj bardzo
to właśnie teraz tenis pań jest niebywale wyrównany, skończyła się nuda lat 90 (w odróżnieniu od tenisa panów gdzie jest dokładnie odwrotnie). prawdą jest, że serena dużo psuła tylko - CO Z TEGO ? nie wszyscu umieją to wykorzystać. wielu zarzuca radwańskiej, że nie ma winnera, że nie ma atomowego serwisu, że nie ma tego, nie ma tamtego ... tylko pytam - CO Z TEGO ????
jest niebywale przebiegła na korcie, braki fizyczne nadrabia techniką i sprytem. mało tego niesamowicie zyskała w ciągu ostatnich 2 lat. nie wierzysz ? popatrz jak solidny ma serwis - miała niewiele mniej wygranych piłek po serwisach niż serena - i nie chodzi o to, że serwuje jak facet - nie- ona nigdy nie będzie tak serwować - jest zwyczajnie zbyt słaba fizycznie, ale kierunki i kick pozwalają jej wygrywać wiele wymian dzięki temu.
masz jak wielu malkontentów pretensje, że potrafi wykorzystać słabość przeciwniczek. nie możesz przeboleć, ze potrafi wybrać turnieje tak, żeby realizować swój plan .... przecież to jest zaleta - ona potrafi ( wraz ze swoim sztabem) tak prowadzić swoją karierę, że jest na wierzchu i chwała im za to.

co do sióstr - cóż to one raczej są wynaturzeniem żeńskiego tenisa (zwłaszcza serena ).

marcus777
07-07-2012, 19:12
Miło było obejrzeć pojedynek Radwańskiej z Williams na BBC, posłuchać pozytywnych komentarzy angielskich komentatorów na temat Agnieszki. Potem przegląd polskich mediów internetowych i... powrót do szarej, wulgarnej polskiej rzeczywistości, gdzie sfora sfrustrowanych, pałających nienawiścią do każdego kto odniesie jakiś sukces gówniarzy obrzuca błotem naszą zawodniczkę. Niestety, ale Polska nigdy nie doścignie zachodniej Europy dopóki jej obywatele będą mieli za nic kulturę osobistą. Pozdrawiam.

sprychu
07-07-2012, 19:23
...
co do sióstr - cóż to one raczej są wynaturzeniem żeńskiego tenisa (zwłaszcza serena ).


Mało tego, one zapoczątkowały wysyp tenisistek grających tak jak one, czyli głównie siłowo - patrz Sharapowa, Azarenka, Kvitowa - żeby tylko te z czołówki rankingu wymienić, a gdzieś tam dalej jeszcze mnóstwo absolwentek ze szkółki Nick'a Bollettieriego - czyli - byle mocno. Kiedyś tenis był jednak dużo bardziej techniczny, a przez to sporo ciekawszy. To między innymi dlatego Aga jest tak ceniona, także przez zachodnich ekspertów, bo gra tak jak grało się kiedyś.
Kolejny plus takiego tenisa to względna cisza na korcie (największe krzykaczki to właśnie te bombardierki), a tego nie sposób przecenić ;-)

Rafał_Sz
07-07-2012, 21:04
Ale ten Williams ma łapska! ;):)

manfred
07-07-2012, 21:12
E tam łapska a pierdzicho to se dopiero ma ;-)

pincerna
07-07-2012, 22:34
E tam łapska a pierdzicho to se dopiero ma ;-)

... nie mówiąc już o jej mamci...

sprychu
08-07-2012, 19:28
Co prawda wątek jest (powstał z myślą) o finale Radwańskiej, to jednak był to także finał Wimbledonu, a skoro tak - to należy wspomnieć o finale mężczyzn dzisiejszym.
Otóż Drogie Panie i Drodzy Panowie - Król Roger powrócił!
Ja się bardzo cieszę - kibicuję Federerowi od ponad dziesięciu lat i Roger pokazał swoją wielkość po raz kolejny, mimo że już go spisano na straty i nie dawano szans na kolejne szlemy.

Fajny sport ten tenis... :D

GeparD
08-07-2012, 19:40
Ja kibicuje każdemu kto gra przeciw Murray'owi. Jakoś kolesia nie trawie.

Boryszuk
08-07-2012, 19:46
Ja kibicuje każdemu kto gra przeciw Murray'owi. Jakoś kolesia nie trawie.

Murray gdy wygrywa jest Brytyjczykiem. Kiedy przegrywa jest jednak 'tylko' Szkotem ;)

sprychu
08-07-2012, 19:49
Ja kibicuje każdemu kto gra przeciw Murray'owi. Jakoś kolesia nie trawie.

Ja też jakoś za nim nie przepadam, aczkolwiek czasami trochę mi go żal.
A dokładnie to od momentu kiedy przeczytałem gdzieś, że brytyjska prasa, która przy każdym jego zwycięstwie chełpi się tym iż wygrał Brytyjczyk, w przypadku przegranej mowa jest o porażce Szkota ;-)

Edit: Boryszuk był pierwszy...

Sendilkelm
16-07-2012, 15:32
Pamiętam jak było głośno jak A.Radwańska przebijała się przez kolejne pozycje w rankingu. Szkoda, że teraz nie ma takiej samej euforii o Uli. Wiadomo czym to jest spowodowane jednak w pierwszej 50 rankingu WTA nie często spotykane są Polki. Ula obecnie jest 48.