jm
05-07-2012, 11:31
Krakusy i inne nacje;)
Szukam kawalerki w Krakowie do wynajęcia - w dobry stanie, w miarę niedaleko, z dobry dojazdem do centrum. Gdyby ktoś miał jakieś namiary, sam wynajmował, lub właśnie miał zamiar opuścić jakieś fajne lokum, proszę o sygnał -> PW
Mieszkanie potrzebne od połowy września, ale gotowa jestem płacić od ... sierpnia?, gdyby coś atrakcyjnego się trafiło.
Lokator niepijący, niepalący, nieimprezowy (masakra jakaś normalnie;)).
Szukam kawalerki w Krakowie do wynajęcia - w dobry stanie, w miarę niedaleko, z dobry dojazdem do centrum. Gdyby ktoś miał jakieś namiary, sam wynajmował, lub właśnie miał zamiar opuścić jakieś fajne lokum, proszę o sygnał -> PW
Mieszkanie potrzebne od połowy września, ale gotowa jestem płacić od ... sierpnia?, gdyby coś atrakcyjnego się trafiło.
Lokator niepijący, niepalący, nieimprezowy (masakra jakaś normalnie;)).