Jastrząb
03-07-2012, 09:59
a dokładniej o TorellExpedition.
Dzisiaj w Południku ZERO.
http://torellexpedition.pl/spotkanie-w-poludniku-zero/
Jurgen
Jeden z naszych wyprawowych dobroczyńców popełnił razem z nami taki mały folderek.
Mamy nadzieję, że już niedługo ukaże się coś większego ;)
http://issuu.com/net75/docs/protrek-2012lato?mode=window&backgroundColor=%23222222
Dzisiaj w Południku ZERO.
http://torellexpedition.pl/spotkanie-w-poludniku-zero/
Jurgen
Jeden z naszych wyprawowych dobroczyńców popełnił razem z nami taki mały folderek.
Mamy nadzieję, że już niedługo ukaże się coś większego ;)
http://issuu.com/net75/docs/protrek-2012lato?mode=window&backgroundColor=%23222222