PDA

Zobacz pełną wersję : Zapraszam na pogadankę o Arktyce



Jastrząb
03-07-2012, 09:59
a dokładniej o TorellExpedition.
Dzisiaj w Południku ZERO.
http://torellexpedition.pl/spotkanie-w-poludniku-zero/

Jurgen

Jeden z naszych wyprawowych dobroczyńców popełnił razem z nami taki mały folderek.
Mamy nadzieję, że już niedługo ukaże się coś większego ;)
http://issuu.com/net75/docs/protrek-2012lato?mode=window&backgroundColor=%23222222

Motorniczy
03-07-2012, 10:49
Zwierzozdjecia wspaniale . Zegarki? jakie zegarki?