Zobacz pełną wersję : Zaginiony sprzęt - prośba o pomoc
Witam wszystkich. Podczas wycieczki rowerowej zaginęła torba pełna sprzętu :(. Miejsce zaginięcia to bliżej nieokreślone miejsce w lesie w woj. łódzkim. Poniżej lista sprzętu:
- Aparat Nikon D-50 serial 6031115
- Nikkor AF-S DX 16-85/3.5-5.6G ED VR serial 22220750
- Nikkor AF-S VR 70-300/4.5-5.6G IF-ED serial 2830083
- Lampa SB-600
To wszystko było w zwykłej torbie foto. Mam prośbę o informacje jeśli wpadło by Wam coś w oko na aukcjach, ogłoszeniach itp. to proszę kontakty. Sprzęt był własnością mojego szwagra. Aparat zakupiony w 2006 r, szkła mają ok 3 miesięcy. Na liczniku ponad 19 000 zdjęć.
Z góry dziękuję.
Zamieść info tutaj
http://sssf.art.pl/index.php
photoaction
02-07-2012, 19:43
Wróć do lasu.. co jak co, ale chyba tam dużo osób nie chodzi..
Aktualizacja miejsca: gmina Poświętne, powiat opoczyński, województwo łódzkie
Las przeczesany, a właściwie trasa, 2 razy. Niestety prowadzą tamtędy uczęszczane drogi więc prawdopodobnie ktoś mógł to znaleźć :(
Ale jak mozna zostawic w lesie torbe foto pelna sprzetu i ot tak sobie pojsc ?
Niezrozumiale to dla mnie jest.
Wyjaśniam - torba nie została zostawiona tylko spadła z roweru. Niestety kosztowny wypadek, ale jeszcze nadzieja w ludziach że ktoś odda (bo była tam też porcja dokumentów osobistych) albo wyśledzi na aukcjach.
photoaction
02-07-2012, 20:31
znajdź drugie dno sytuacji...ciesz się że nie zgubiłeś jakiegoś d700, d3 ze szkłami dedykowanymi..
znajdź drugie dno sytuacji...ciesz się że nie zgubiłeś jakiegoś d700, d3 ze szkłami dedykowanymi..
A co to ma do rzeczy? Dla jednego 100pln to może być większa strata jak dla innego 10 tyś. pln....
photoaction
02-07-2012, 20:51
ale generalnie lepiej zgubić 10 pln ;)
fotograf58
02-07-2012, 20:52
Kolega ma pewność , że ta torba ze sprzętem została zagubiona, a może ja skradli. Bo jak została skradziona należałoby zgłosić na policję , a oni umieszczą w swojej bazie rzeczy skradzionych. Nigdy nie ma pewności , że sprzętu nie skradziono, zwłaszcza , że przeszukano teren za sprzętem i nie znaleziono.
ale generalnie lepiej zgubić 10 pln:wink:
Lepiej, to zapłacić kilka tysi za wymianę migawki w D3.:wink:
photoaction
02-07-2012, 21:00
No i co poradzić.. Sam byś sobie wymienił?
No raczej 99,99 % że sprzęt został zgubiony :(, z drugiej strony faktycznie można by się pokusić o próbę zgłoszenia tego faktu na policję.
znajdź drugie dno sytuacji...ciesz się że nie zgubiłeś jakiegoś d700, d3 ze szkłami dedykowanymi..
Co to ma mu dać? Obudź się chłopie....
jakby to bylo dla niego 10PLN, to pewnie by tu nie pisał....
Ciekawe zachowanie...
znajdź drugie dno sytuacji...ciesz się że nie zgubiłeś jakiegoś d700, d3 ze szkłami dedykowanymi..
http://www.youtube.com/watch?v=inY1TL3U57I
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.