PDA

Zobacz pełną wersję : Gratulacje hateom



Sendilkelm
02-07-2012, 17:14
Kiedyś na głównej na onecie były zdjęcia jednego z forumowiczów. Dziś są innego :D Gratuluję

hateom (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=53697)
Link na onecie prowadzi do: http://www.digart.pl/galerie/12982/Nazwa_wyspy_pochodzi_od_lacinskiej_nazwy_miedzi_%2 8cuprum%29/


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.rafalkrukowski.com/nikoniarze/hateom.jpg)

Greg77
02-07-2012, 17:28
Ladnie gratuluje......

Kiedys moje bylo w zwiazku z wyborami cudow swiata.....moje moherki tam trafily:D

grudzinsky
02-07-2012, 18:38
bo jak sie ma konto na digarcie to oni sobie moga brac zdjecia i wystawiac gdzie im sie podoba (w ramach onet.pl) ;)

mateo912
03-07-2012, 14:30
gratuluje autorowi :)
Na początku czytając tytuł wątku myślałem że chodzi o "gratulacje hejtom" ale jakoś tak pokracznie napisane dopiero później zobaczyłem że to o nick chodzi :D

Michał Jędrak
03-07-2012, 22:46
bo jak sie ma konto na digarcie to oni sobie moga brac zdjecia i wystawiac gdzie im sie podoba (w ramach onet.pl) ;)

Serio, czy to taki żart?

rychu_cmg
03-07-2012, 23:04
Serio, czy to taki żart?
Serio, taki regulamin.