shados
01-07-2012, 10:38
Witam,
Do dzisiaj nie udało mi się jednej rzeczy odnośnie użytkowania D7000, a mianowicie jak w trybie podglądu zdjęć w paracie można przełączać się pomiędzy kartami pamięci w gniazdach aparatu?
Do dzisiaj nie udało mi się jednej rzeczy odnośnie użytkowania D7000, a mianowicie jak w trybie podglądu zdjęć w paracie można przełączać się pomiędzy kartami pamięci w gniazdach aparatu?