photoaction
28-06-2012, 17:14
Witam.
Ktoś próbował mi się włamać do auta. Gdy włączył się alarm zszedłem na dółł, ale nikogo nie było. Efekt - rozwiercony zamek a właściwie jego brak. Ktoś zabrał ze sobą wkład zamka (pewnie po to żeby dorobić kluczyk).
Rozumiem, że czeka mnie zmiana wkładów zamka i zapewne stacyjki.
Mam AC w PZU. Czy takie szkody podlegają pod ubezpieczenie?
Czy przy ewentualnym zgłoszeniu i naprawie przez firmę ubezpieczeniową zabiorą mi zniżki? Czy może lepiej po prostu naprawić to na własną rękę?
Ktoś próbował mi się włamać do auta. Gdy włączył się alarm zszedłem na dółł, ale nikogo nie było. Efekt - rozwiercony zamek a właściwie jego brak. Ktoś zabrał ze sobą wkład zamka (pewnie po to żeby dorobić kluczyk).
Rozumiem, że czeka mnie zmiana wkładów zamka i zapewne stacyjki.
Mam AC w PZU. Czy takie szkody podlegają pod ubezpieczenie?
Czy przy ewentualnym zgłoszeniu i naprawie przez firmę ubezpieczeniową zabiorą mi zniżki? Czy może lepiej po prostu naprawić to na własną rękę?